Justyna Steczkowska od ćwierć wieku należy do grona najpopularniejszych polskich artystek. Nie dziwi tym samym, że w wywiadach wielokrotnie odnosiła się do kwestii rodzinnego życia. Wbrew pozorom jednak nie zawsze było usłane różami. Niewielu wie też, kim jest mąż uwielbianej wokalistki.

Justyna Steczkowska: mąż i dzieci

Maciej Myszkowski – architekt oraz były model – jest mężem Justyny od 2000 roku. W jednym z wywiadów artystka przyznała, że po raz pierwszy zobaczyła męża rok wcześniej… w gazecie.

Zakochałam się w tym chłopaku. Pomyślałam: „Boże, wow, jaki on piękny!” A do tego był jeszcze bez koszulki! – powiedziała wtedy.

Po zaledwie kilku miesiącach para stanęła zaś na ślubnym kobiercu, uroczystość miała miejsce w Rzymie. Już wtedy Justyna była jednak w pierwszej ciąży.

Dziec­ko by­ło owo­cem mi­ło­ści, na­miętno­ści i by­ło dla nas wiel­ką nie­spo­dzian­ką. Oczy­wi­ście mie­li­śmy za­miar się po­brać, ale nie spie­szy­ło nam się tak bar­dzo. […] Tam­ta ciąża by­ła bar­dzo spokoj­na – wspominała po latach w rozmowie z „Vivą!”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po narodzinach pierwszego syna, Leona, para długo starała się o kolejne dziecko. Po latach – w 2005 roku – na świat przyszedł Stanisław. 8 lat później zaś Steczkowska urodziła jedyną córkę – Helenę.

Bardzo chciałam mieć córkę, ale coraz trudniej było mi znaleźć siłę i odwagę, żeby wziąć pełną odpowiedzialność za to słodkie maleństwo i wszystko, co jest związane z pojawieniem się nowego człowieka na ziemi – powiedziała w rozmowie z „Grazią”.

W 2017 roku fanami artystki wstrząsnęła jednak wiadomość, którą to podzieliła się ona w mediach społecznościowych. Justyna Steczkowska i jej mąż zawiadomili bowiem o separacji.

– Po 17 latach cudownego małżeństwa, w przyjaźni z Maćkiem, postanowiliśmy dać sobie czas […]. Każde z nas pragnie realizować się inaczej – twierdziła wtedy.

Według informacji Plotka zaledwie rok później kryzys bezpowrotnie minął, zakochani odnowili zaś w kościele przysięgę małżeńską. Para wciąż wspólnie wychowuje trójkę dzieci.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niespodziewana, rewelacyjna okazja w Pepco. Polki pobiegną do sklepów po hitowy produkt
  2. Artur Barciś i jego żona mieszkają w malowniczym miejscu. Zdumiewające, kto jest ich sąsiadem

Redaktor