Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Jej ukochany jednak znacznie rzadziej jest na ustach innych ludzi, choć w swojej dziedzinie jest osobą wybitną. Kim jest mąż Katarzyny Skrzyneckiej?

Para już od 13 lat tworzy zgrane małżeństwo, co obydwoje udowadniają na każdym kroku. Ostatnio znów mieli okazję, by pokazać, jak dobrze się dogadują.

Kim jest mąż Katarzyny Skrzyneckiej?

Warto podkreślić, że obecny ukochany aktorki jest jej drugim mężem. Pierwszym był bowiem Zbigniew Urbański, z którym wzięła ślub w 2003 roku. Ich relacja nie przetrwała jednak długo, bo zaledwie 3 lata później podjęli już decyzję o rozwodzie. W 2009 roku Katarzyna Skrzynecka przyrzekła miłość swojemu drugiemu ukochanemu, Marcinowi Łopuckiemu.

Kto to taki? Kim jest mąż Katarzyny Skrzyneckiej? Jak się okazuje, mężczyzna jest wybitnym i utytułowanym kulturystą. Na przestrzeni swojej kariery aż 4 razy zdobywał mistrzostwo świata w swojej kategorii. Wciąż jeździ na zawody, a ponadto propaguje zdrowy styl życia za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Katarzyna Skrzynecka wyznała zresztą jakiś czas temu, że wraz z ich córką Alikią bardzo wspierają głowę domu na zawodach. Jeżdżą razem z nim i głośno dopingują. Aktorka podkreśliła, że dzięki temu rodzina jest naprawdę zgrana i szczęśliwa. Mało tego, udaje jej się także utrzymać bardzo dobre relacje z córką swojego męża z jego poprzedniego małżeństwa.

Ostatnio obydwoje pojawili się także na jubileuszu Olafa Lubaszenki w Teatrze Capitol. Paparazzi zachwycali się tym, jak dobrze razem wyglądali i jak swobodnie się przy sobie czują. Po raz kolejny było widać, że są naprawdę dobrze dobraną parą.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Edyta Pazura wyjawiła, co dzieje się w jej domu. Żona Cezarego szczerze: „Nie będę udawać”

Źródło: Pudelek.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl