Kim jest mąż Natalii Siwiec? Miss Euro 2012 na dobre zagościła na warszawskich salonach. Modelka od wielu lat jest w stałym związku. Kim jest jej partner? Mariusz Raduszewski to bardzo tajemnicza postać.

Natalia Siwiec stroni od skandali i jest jedną z mniej konfliktowych osób w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że od lat ma tego samego mężczyznę u boku. Jesteście ciekawi kim jest mąż Natalii Siwiec?

Kim jest mąż Natalii Siwiec?

Natalia Siwiec jest piękną kobietą, podoba się wielu mężczyzną. Bez problemu mogłaby zmieniać facetów jak rękawiczki. Jej serce jest jednak zajęte od lat przez tego samego faceta. Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski poznali się w 2003 roku, ale oficjalnie parą zostali dopiero cztery lata później. Ślub wzięli w Las Vegas, w 2012 roku, tuż przed Euro, które zrobiło z Natalii celebrytkę w Polsce. Modelka o swoim mężu mówi w samych superlatywach, nie ma wątpliwości, że jest wyjątkowym mężczyzną.

– Fantazja, kreatywność i nieprzeciętne poczucie humoru, wytrwałość w dążeniu do celu, dokładność, opiekuńczość, to, że jest miksem wszystkiego, co najlepsze i najgorsze zarazem i chyba dlatego wciąż tak bardzo mnie do niego ciągnie. Po prostu miłość od pierwszego wejrzenia. Tylko w taką zresztą wierzę. Magiczne oczy, piękne białe zęby, tajemnicze spojrzenie i jeszcze bardziej zaskakujący żart sytuacyjny. Zwariowałam na jego punkcie. – zwierzyła się tygodnikowi Wprost modelka.

Skąd mąż Natalii Siwiec ma pieniądze?

Mariusz Raduszewski jest menadżerem celebrytki, jak również biznesmenem. Sporego majątku dorobił się jako współwłaściciel firmy kosmetycznej w Brazylii. Dokładnie tam poznał swoją żonę, kiedy ta próbowała swoich sił jako modelka. Raduszewski swoją karierę zaczynał jako piłkarz. Natalia wspomina nawet, że był reprezentantem Polski w piłce nożnej plażowej. Pasją Mariusza jest fotografia i pisanie scenariuszy, aczkolwiek na razie na tym nie zarabia, a pisze dla własnej przyjemności. Para doczekała się wspólnej córeczki, którą nazwali Mia. To pierwsze dziecko Natalii, ale drugie Mariusza. Raduszewski ma 15-letniego syna z inną kobietą. Młodzieniec jest chodzącą kopią ojca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim jest mąż Natalii Siwiec
instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec to polska modelka. Stała się rozpoznawalna, od kiedy została Miss Euro 2012.

Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.