Paulina Sykut-Jeżyna od kilku lat jest jedną z czołowych prezenterek Polsatu. Choć regularnie pojawia się na ekranach telewizorów, rzadko słyszy się o niej w mediach, bo nie prowadzi głośnego trybu życia, skupiając się raczej na rodzinie.

Stworzyła ją wraz z Piotrem, swoim mężem, którego zna przez większość swojego życia. Co ciekawe, nie zaczęli się spotykać od razu po poznaniu. Przyczyną był wiek, ale nie tylko.

Paulina Sykut-Jeżyna i jej mąż

Prezenterka opowiedziała nieco więcej o początkach swojej relacji z mężem w wywiadzie dla magazynu „Na Żywo”. Jak wyjawiła, miała raptem 16 lat, gdy poznała swojego przyszłego ukochanego. Co ciekawe, ten był już dorosłym, 26-letnim mężczyzną z inną partnerką.

Paulina wytłumaczyła, że właśnie z tych względów nie od razu mieli się ku sobie. Przyznała, że od razu się polubili, ale poważniejsze uczucia nie wchodziły w grę właśnie dlatego, że prezenterka była wówczas zbyt młodą dziewczyną, a Piotr był wierny innej kobiecie. Dopiero kilkanaście miesięcy później zaczęli się spotykać.

Ich relacja przetrwała próbę czasu, a w 2011 roku została utrwalona węzłem małżeńskim. 5 lat później ich miłość jeszcze umocniła się przez narodziny długo wyczekiwanej córeczki, Róży.

Kim jest mąż Pauliny Sykut-Jeżyny?

O Piotrze Jeżynie wiadomo naprawdę niewiele. Mężczyzna nie ma przysłowiowego parcia na szkło, przez co skrupulatnie dba o swoją prywatność. Wiemy natomiast, że jest przedsiębiorcą działającym na różnych płaszczyznach.

Jedną z nich jest kariera menedżerska. To właśnie on odpowiada bowiem za działalność swojej żony i doradza jej w kwestii podejmowania branżowych decyzji. Patrząc na sukces małżonki, śmiało można stwierdzić, że do tej pory rzadko się w pracy mylił.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sławomir i Kajra poprowadzą program śniadaniowy. Dołączą do ekipy „Pytania na śniadanie” czy „Dzień Dobry TVN”?
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Źródło: Pomponik/ Na żywo

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl