Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak? Tabloid ujawnia zaskakujące fakty
Michał Fitz
Michał Fitz 05.07.2022 10:46

Kim jest nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak? Tabloid ujawnia zaskakujące fakty

Agnieszka Woźniak-Starak
Pawel Wodzynski/East News

Agnieszka Woźniak-Starak od niemal 3 lat jest wdową. Nie ma wątpliwości, że bardzo przeżyła tragiczną śmierć swojego ukochanego, Piotra. Jak się jednak okazuje, nie rozpaczała przesadnie długo, bo pojawiają się kolejne informacje o jej nowym ukochanym. Kim jest partner Agnieszki Woźniak-Starak?

W mediach już wcześniej publikowane były zdjęcia paparazzi, na których prezenterka była widziana z pewnym mężczyzną. Sytuacja powtórzyła się kilka razy, więc uznano, że to stały partner Agnieszki. Wskazują na to kolejne doniesienia.

Kim jest nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak?

Tym razem Agnieszka Woźniak-Starak i jej nowy ukochany zostali dostrzeżeni w Trójmieście. Jak wiadomo, w ostatnich dniach odbywał się tam w zasadzie największy, polski festiwal muzyczny, Open’er. Po mediach społecznościowych prezenterki można było poznać, że i ona bierze w nim udział. Choć na publikowanych fotkach nie pojawiał się jej mężczyzna, paparazzi dostrzegli, że partner Agnieszki Woźniak-Starak był ze swoją ukochaną.

Co więcej, obydwoje mieli radośnie spędzać czas również poza koncertami. Agnieszkę Woźniak-Starak i jej nowego ukochanego widziano również w trójmiejskich lokalach, w przerwach między koncertami. Wyglądali rzekomo jak zgrana para, dlatego ich relacja wydaje się trwała.

Kim jest nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak? Tego dokładnie nie wiadomo, bo póki co jego tożsamość jest skrupulatnie skrywana. Wiemy jedynie, że to warszawski przedsiębiorca, który skupia się na branży gastronomicznej. Kto wie, może już niedługo otworzy jakąś restaurację wraz z Agnieszką?

Partner Agnieszki Woźniak-Starak — kto jeszcze nim był?

Popularna prezenterka wyszła za Piotra Woźniaka-Staraka w 2016 roku. Ślub wzięli w Wenecji. Co ciekawe, cała uroczystość miała być niezwykle droga. Media szacowały, że wyniosła około półtora miliona złotych. Niestety, 3 lata później Agnieszka była już wdową po tym, jak jej mąż zmarł w wypadku na jeziorze Kisajno.

Jeszcze wcześniej prezenterka była związana z Adamem Badziakiem, profesjonalnym motocyklistą wyścigowym. Ich ślub odbył się w 2008 roku. Para przetrwała ze sobą 4 lata, a ich sprawa rozwodowa ciągnęła się niewiele krócej, bo zakończyła się dopiero w 2015 roku.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ujawniono, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda dysponuje niemałym majątkiem
  2. „Mam już dosyć”. Anna Mucha zalana łzami na planie „M jak miłość”, Katarzyna Cichopek przybyła z odsieczą
  3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaryzykowali. Pokazali się w nietypowej odsłonie

Źródło: se.pl