Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Wokalistka nieczęsto mówi o swojej rodzinie i bardzo pilnuje prywatności najbliższych. W wywiadach zdarza jej się jednak opowiadać o swoim dzieciństwie, głównie o mamie i tacie. Artystka jest do niego bardzo podobna!

Agnieszka Chylińska chroni prywatność swojej rodziny i nie chce narażać ich na upublicznienie wizerunku. Mimo to przy okazji różnych wywiadów chętnie opowiada o swoim dzieciństwie i dorastaniu. Trzyma jednak swoje dzieci i męża z daleka od mediów. A co z rodzicami Chylińskiej? Wiemy, że tata był dla artystki dużą inspiracją. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej?

Kim są rodzice Agnieszki Chylińskiej?

Wokalistka obecnie bardzo różni się od siebie z czasów zespołu O.N.A. Nie musi już udowadniać, że jest buntowniczką i z radością oddaje się zarówno karierze, jak i rodzinie. Chroni prywatność najbliższych i nie pozwala na to, by paparazzi fotografowali ją z dziećmi czy mężem. Artystka wpuszcza nas do swojego świata przy okazji wywiadów, w których opowiada o swoim życiu.

Rodzice Agnieszki Chylińskiej także nie są medialnymi osobami, choć ojciec wokalistki miał z mediami wiele wspólnego. Mama Agnieszki była pedagogiem. W jednym z wywiadów wokalistka przyznała, że mama miała problemy przez jej słynne wystąpienie na Fryderykach, gdzie artystka „pozdrowiła” swoich nauczycieli środkowym palcem. Rodzice wokalistki byli bardzo poukładani i Chylińska często podkreśla, że miała bardzo spokojne, szczęśliwe dzieciństwo.

Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej?

W wywiadach Agnieszka Chylińska wypowiada się o rodzicach w samych superlatywach. 

– Matka – nerwowa i wrzeszcząca, ale dająca się za nas pociąć. Ojciec – władczy, ale sprawiedliwy i opiekuńczy. Wieczny jazgot. A z drugiej strony, gdy pojawiał się wróg z zewnątrz – wielka solidarność – powiedziała o swojej rodzinie Chylińska dla styl.pl.

Kim był ojciec Agnieszki Chylińskiej? Zanim stał się często nieobecnym dziennikarzem sportowym wypływającym w długie rejsy, zajmował się tym, co wokalistce najbliższe – muzyką. Andrzej Chyliński był dziennikarzem muzycznym i wiedział, z czym wiąże się rockandrollowe życie. Bardzo troszczył się o Agnieszkę i mimo że wraz z żoną mieli dla córki inne plany, do dziś ją wspierają!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kim jest ojciec agnieszki chylińskiej
youtube.com @tvnpl

Rodzice gwiazdy nie zgadzali się ze wszystkimi jej wyborami.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle pieniędzy ma Meghan Markle? Stan konta przed i PO ślubie z księciem Harrym
Następny artykułManul stepowy. Rasa kota, która ma 2 miliony lat!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.