Kim jest ojciec Doroty Szelągowskiej? Projektantka wnętrz do tej pory nie wypowiadała się na temat swojego biologicznego ojca. Jakiś czas temu uchyliła rąbka tajemnicy. Gwiazda TVN Style pokazała z nim zdjęcie i zachwyciła fanów.

Dorota Szelągowska nie miała łatwego dzieciństwa. Córka Katarzyny Grocholi opowiedziała o tym, jak przeżyła rozwód rodziców i jak ciężko było jej żyć z ojczymem alkoholikiem i pedofilem. O swoim biologicznym ojcu nie opowiadała nigdy, aż dotąd. Kim jest ojciec Doroty Szelągowskiej? Gwiazda zamieściła ich wspólne zdjęcie na Instagramie.

Dorota Szelągowska: trudne dzieciństwo

Życie Doroty Szelągowskiej nie było zawsze usłane różami. Gwiazda TVN Style w programie „W roli głównej” opowiedziała Magdzie Mołek o najtrudniejszych etapach jej życia. Rozstanie z Adamem Sztabą było dla prezenterki bardzo trudne, ale nie aż tak traumatyczne, jak ucieczki z domu przed pijanym ojczymem pedofilem. – Dzieciństwo było trudnym czasem. Działy się różne złe rzeczy, ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Gdybym mogła cofnąć czas, gdybyś mi powiedziała:

— Hej, nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem, nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego — zwierza się Szelągowska w programie W roli głównej.

Kim jest ojciec Doroty Szelągowskiej?

Matka Doroty Szelągowskiej — pisarka Katarzyna Grochola nigdy nie miała szczęścia w miłości. Była związana z nadużywającym alkoholu pedofilem. Na szczęście pisarce udało się zakończyć toksyczny związek. Teraz jest sama, ale jak sama przyznaje -szczęśliwa. Jedynym mężczyzną, którego dobrze wspomina, jest właśnie ojciec Doroty, jej pierwszy mąż. Dorota nigdy do tej pory nie mówiła nic na temat swojego biologicznego ojca, aż dotąd, kiedy to wstawiła na swój Instagram urocze zdjęcie z tatą. Fani dopytują kim jest ojciec Doroty Szelągowskiej i zasypują komplementami w komentarzach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim jest ojciec Doroty Szelągowskiej
Instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska po raz pierwszy w swojej karierze pokazała swojego ojca. Pod zamieszczonym zdjęciu na Instagramie fani zachwycają się ojcem projektantki wnętrz. Co więcej, dostrzegają masę podobieństw pomiędzy ojcem a córką.

Kim jest ojciec Doroty Szelągowskiej
Instagram.com/dotindotin

Matką gwiazdy TVN Style jest znana pisarka Katarzyna Grochola. Obie panie przeszły w życiu traumę przez partnera Grocholi, ojczyma Doroty. Mężczyzna okazał się uzależnionym od alkoholu pedofilem.