Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej? Odpowiedź może was zadziwić
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 05.03.2019 11:01

Kim jest ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej? Odpowiedź może was zadziwić

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach
instagram.com@malgorzatakozuchowska

Kim jest ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej? To pytanie spędza sen z powiek wielu osobom, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat popularnej aktorki. Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie może was zadziwić!

Rodzice gwiazd często towarzyszą im podczas ważnych uroczystości medialnych. Aktorzy zapraszają najbliższych na premiery filmów, by wspólnie mogli cieszyć się sukcesem. Wparcie najbliższych jest bardzo ważne, o czym doskonale wie popularna aktorka. Kim jest ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej? Poznajcie szczegóły w artykule.

Kim jest ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej?

Wiele osób zastanawia się nad właściwą odpowiedzią. Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej, Leszek Kożuchowski, to ceniony pedagog. Przez wiele lat wykładał pedagogikę i ekologię w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, założonej przez ojca Tadeusza Rydzyka. Ponadto mężczyzna był związany z Radiem Maryja, gdzie prowadził audycję pod tytułem Porady ekologa. Jednak postanowił zakończyć karierę i wraz z żoną przeniósł się z Torunia do Warszawy. Jaki był powód ich przeprowadzki? Co wpłynęło na podjętą decyzję?

Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej to znana postać

Małgorzata Kożuchowska na stałe mieszka w Warszawie. Gdy w 2014 roku urodziła swojego synka, Jana Franciszka, jej rodzice postanowili, że chcą pomóc w opiece nad wnukiem. W związku z tym zdecydowali się na przeprowadzkę do stolicy. Kożuchowska wielokrotnie powtarzała, że rodzina jest dla niej najważniejsza, a relacje z najbliższymi są gwarantem szczęścia i życiowego spełnienia.

– Oboje są przeszczęśliwi, że mogą codziennie widzieć wnuka. Dziadek uczy go nazw kwiatów, ptaków i drzew, czyta mu książeczki. A w wolnych chwilach zajmuje się ogródkiem przy domu Małgosi. Ale najważniejszy jest Jasiek — możemy przeczytać wypowiedź znajomej aktorki w tygodniku Świat&Ludzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kim jest ojciec małgorzaty kożuchowskiej

Chociaż gwiazda od wielu lat świeci triumfy w show-biznesie, to pilnie strzeże swojej prywatności.

kim jest ojciec małgorzaty kożuchowskiej

Kilka lat temu Małgorzata Kożuchowska urodziła dziecko. Podobno właśnie narodziny wnuka były powodem, dla którego rodzice aktorki przeprowadzili się z Torunia do Warszawy.

kim jest ojciec małgorzaty kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo związana ze swoimi rodzicami. Chociaż rzadko wypowiada się na tematy rodzinne, na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z jej mamą. Są do siebie podobne?

kim jest ojciec małgorzaty kożuchowskiej

Kożuchowską mogliśmy podziwiać zarówno na szklanym ekranie, jak i na deskach teatru.

małgorzata kożuchowska

Aktorka od wielu lat wciela się w rolę Natalii Boskiej w popularnym serialu Rodzinka.pl.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielkanoc 2019. Kiedy wypada w tym roku?
  2. Córka Ewy Bem osierociła dwójkę dzieci. Piosenkarka z rozpaczy przerwała karierę
  3. Beata Tyszkiewicz z partnerem o 30 lat młodszym była szczęśliwa. „Nie ma nic piękniejszego”
  4. Pola Negri miała kilku mężów, a jej kochankami były największe legendy kina. Czy znalazła szczęście?

źródło: pomponik.pl