Kim jest siostra Norbiego? Lena Zuchniak jest wokalistką i od lat śpiewa w Jaka to melodia? W internecie jest mnóstwo informacji, że to właśnie utalentowana kobieta jest siostrą gwiazdora. Jaka jest prawda?

Norbi przypomniał o sobie szerszej publiczności, gdy w ubiegłym roku zastąpił wieloletniego prowadzącego programu Jaka to melodia?, Roberta Janowskiego. Zmiana nastąpiła, gdy produkcją programu zajęła się inna firma. Od dłuższego czasu w internecie krąży plotka, że Laura Zuchniak, która pracuje na planie programu, to siostra Norbiego! Udało nam się wyjaśnić tę kwestię i dowiedzieć się prawdy!

Kim jest Lena Zuchniak?

Lena Zuchniak jest absolwentką Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie specjalizowała się w dyrygenturze chóralnej. Potrafi śpiewać i grać na przeróżnych instrumentach, szczególnie na saksofonie. Poza Jaka to melodiawystępowała także w programach takich jak: Tęczowy Music Box, Co jest grane? oraz Randka w ciemno.

Czy Lena Zuchniak jest siostrą Norbiego? Udało nam się porozmawiać z Leną i dowiedzieć się, że Zuchniak nie jest spokrewniona z Norbim. Gwiazdora poznała podczas ich pierwszego odcinka Jaka to melodia?

Co robi Lena Zuchniak?

W Jaka to melodia? Lena Zuchniak śpiewa, gra na saksofonie oraz na innych instrumentach. Pracowała także w Teatrze Studio Buffo w Warszawie oraz Teatrze Muzycznym Roma, gdzie występuje między innymi w słynnym Upiorze w operze. W grudniu ubiegłego roku piosenkarka w ramach współpracy z TVP odwiedziła Fundację Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

–  Jestem przede wszystkim dyrygentem Teatru Muzycznego ROMA, asystentem kierownika muzycznego oraz przygotowuję spektakle od strony wokalnej.
Jestem również wykładowcą Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina na wydziale wokalno-aktorskim.

Wokalistka 5 lat temu założyła FAME Akademia Estradowa. To szkoła musicalowa dla dzieci.

O to co! Zagadka rozwiązana 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA LENY ZUCHNIAK I NORBIEGO:

Kim jest siostra Norbiego
facebook.com @lenazuchniakfanpage

Kim jest siostra Norbiego? Znamy ją z popularnego programu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak wybrać okulary przeciwsłoneczne? Na co zwrócić uwagę i jak nie dać się oszukać przy wyborze
Następny artykułMąż Ewy Kopacz kilka lat temu ledwo uszedł z życiem. Pod jego samochodem znaleziono bombę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.