Kim jest żona Cezarego Żaka? Są razem już od ponad 30 lat. Chociaż, jak każde małżeństwo, nie raz i nie dwa przeżywali gorsze chwile, nie przestali darzyć się głębokim uczuciem. Partnerką Żaka jest niezwykle piękna aktorka. 

Ich związek jest dowodem na to, że artystyczna dusza i wolny zawód mogą iść w parze z przywiązaniem do wartości rodzinnych i odpowiedzialnością za bliskich. To jedno z najbardziej znanych małżeństw w Polsce. Podczas gdy ich znajomi z branży wstępowali w kolejne związki, a potem się rozwodzili, oni pozostawali razem bez względu na wszystko. Kim jest żona Cezarego Żaka? Na pewno mieliście okazję oglądać jej występ na szklanym ekranie. Jest zjawiskowa!

Kim jest żona Cezarego Żaka?

Żoną Cezarego Żaka jest znana aktorka Katarzyna Żak. Para ma dwie dorosłe córki: Aleksandrę i Zuzannę. W zeszłym roku mieli okazję świętować 32. rocznicę ślubu. Kiedy się poznali? To była miłość od pierwszego wejrzenia!

Cezary Żak i jego przyszła żona poznali się w 1983 roku. W tamtym czasie oboje studiowali aktorstwo na jednej z wrocławskich uczelni. Po latach wspominali, że już przy pierwszym spotkaniu ich serca zabiły szybciej. Katarzyna miała dwadzieścia dwa lata, a Cezary dwadzieścia cztery, gdy dwa lata później zdecydowali się na ślub.

Rodzice pary młodej nie byli zachwyceni. Uważali, że zbyt pochopnie podjęli decyzję o legalizacji związku. Na szczęście okazało się, że nie mieli racji. Jaka jest recepta aktorów na udany związek?

– My jesteśmy ze sobą 32 lata, ale nie zawsze szło jak po maśle. Były kolce i róże, i mielizny. Na szczęście potrafiliśmy ze sobą rozmawiać i zawsze wychodziliśmy na prostą. Do dziś nawet w aucie rozmawiamy na różne tematy po kilka godzin – cytuje Cezarego Żaka wp.pl

Co robi Katarzyna Żak?

Katarzyna Żak jest najbardziej znana telewidzom jako Solejukowa z Rancza oraz Alina Krawczyk z Miodowych lat. Wydaje się, że czas zupełnie nie ma wpływu na Katarzynę, która nadal wyróżnia się zjawiskową urodą. 

Dla Katarzyny i Cezarego całym światem są ich dwie córki, Aleksandra i Zuzanna. Chociaż obie kobiety mają osiemnaste urodziny już dawno za sobą, rodzice nie przestali się o nie troszczyć i martwić. Żadna z nich nie zdecydowała się pójść w ślady rodziców. Zuzanna jest studentką medycyny, a Aleksandra ukończyła zarządzanie.

Składamy najlepsze życzenia Cezaremu i Katarzynie Żak z tegorocznej rocznicy ślubu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim jest żona Cezarego Żaka
instagram.com @katarzynazak.official

Kim jest żona Cezarego Żaka? To jego koleżanka po fachu. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSiostra Natalii Siwiec jest równie piękna! Wyglądają jak bliźniaczki
Następny artykułMartyna Wojciechowska miała wypadek! Gwiazda pokazała obrażenia
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.