Kim jest żona Gołoty? Ukochana jednego z najsłynniejszych bokserów ma zaskakujące wykształcenie. Para jest przykładem wzorowego małżeństwa. Ta miłość trwa już prawie 30 lat, chociaż nie zawsze było łatwo. Jak się poznali i w czym tkwi sekret ich miłości?

Andrzej Gołota od lat mieszka w Chicago i to właśnie tam 30 lat temu poznał swoją żonę Mariolę. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para jest już ze sobą ponad 30 lat. Kim jest żona Gołoty? Poznajcie szczegóły!

Kim jest żona Gołoty?

Andrzej Gołota poznał swoją żonę na dyskotece w Chicago ponad 30 lat temu. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia, od tamtej pory para jest nierozłączna. Mariola wspierała Andrzeja od momentu, kiedy go tylko poznała. Przychodziła na jego walki i mu kibicowała. Nie zapomniała jednak o sobie, ponieważ skończyła studia prawnicze i otworzyła swoją kancelarię w Chicago. Mariola mimo stabilnej stopy finansowej postanowiła otworzyć również na swój biznes.

Własna kancelaria prawnicza daje jej bezpieczeństwo i komfort dysponowania swoimi pieniędzmi. Sama zainteresowana wyznaje, że nie wyobrażała sobie, żeby musiała pytać się męża czy może sobie coś kupić. Własne pieniądze dają jej ten luksus decydowania zawsze o sobie.

Jak Andrzej Gołota poznał żonę?

Andrzej Gołota spotkał po raz pierwszy Mariolę w jednej z dyskotek w Chicago w 1989 roku. Parę zapoznał ich wspólny znajomy — Marek Piotrowski. W rozmowie z Tygodnikiem Sportowym Mariola zdradziła jakie wrażenie na niej sprawił Andrzej podczas ich pierwszego spotkania.

–  Był dobrze, bardzo dobrze ubrany, modną fryzurę, bujne włosy, niebieskie oczy, wyższy niż jakikolwiek mężczyzna, jakiego znałam.[…] On słuchał a ja mówiłam, to sobie myślę to jest idealny mężczyzna –  wyznała żona Andrzeja w rozmowie z Tygodnikiem Sportowym.

Para pobrała się w 1990 roku, a już rok później w 1991 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko-Alexandra. Sześć lat później Mariola urodziła syna-Andrzeja. Chłopak nie dzieli pasji ojca do boksu, za to trenuje tenis. Córka Alexandra tak samo, jak swoja mama wybrała się na studia prawnicze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim jest żona Gołoty
facebook.com/mariola A Golota & Assoc,PC

Mariola Gołota z wykształcenia jest prawnikiem. W Chicago otworzyła własną kancelarię. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim jest córka Justyny Pochanke? Dziennikarka przeszła traumę: „Spałam z nożem pod poduszką”
Następny artykułAnna Kalczyńska z mężem. To członek zarządu TVN! Piękni?
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.