Można zaryzykować stwierdzenie, że niemalże każdy Polak wie, kim jest Krzysztof Ibisz. Jego małżonka jest jednak zdecydowanie mniej popularna, choć ma za sobą epizod w show-biznesie. Kim jest żona Krzysztofa Ibisza?

Prezenter pobrał się ze swoją wybranką w zeszłym roku. Poza ślubem nie informuje jednak o szczegółach swojego związku. Z czego to wynika?

Kim jest żona Krzysztofa Ibisza?

Żoną Krzysztofa Ibisza jest Joanna, z domu Kudzbalska. Niektóre osoby mogą ją kojarzyć właśnie pod tym nazwiskiem, bowiem jeszcze przed poznaniem prezentera, próbowała swoich sił w telewizji. Wzięła udział w programie „Top Model”. Doszła nawet do finału, ale pomimo tego, że została dostrzeżona przez osoby z branży, nie zdecydowała się na kontynuowanie kariery.

Czym wobec tego się zajęła? Skończyła studia medyczne, a dziś pracuje już jako lekarz w jednym z warszawskich szpitali. Widocznie show-biznes i telewizja raczej jej nie zainteresowały, skoro zdecydowała się oddalić od blasku fleszy.

Z tego też względu prawdopodobnie nie chce pokazywać się zbyt często na wydarzeniach celebryckich u boku męża. Nawet jeśli wybiera się z nim na taką imprezę, raczej nie pozują razem na ściance. Jak udało się dowiedzieć portalowi „Pomponik”, który rozmawiał z osobą z bliskiego otoczenia Ibisza, Joanna nie chce figurować tylko jako żona znanego prezentera. Ma swoje ambicje oraz priorytety zawodowe i to na ich podstawie woli być oceniana. Nie życzyłaby sobie, aby przypięto jej łatkę tej, która bryluje przy popularnym mężu.

Mimo to Krzysztof Ibisz publikuje z nią wiele zdjęć w sieci. Chce widocznie pokazać, jak jest szczęśliwy. Faktycznie prezenter promienieje uśmiechem zawsze, gdy jest przy ukochanej, nieważne czy na nartach, czy na wykwintnym bankiecie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Viki Gabor przeszła samą siebie. Jurorów i widzów aż zatkało po tym, co zrobiła w TTBZ

Źródło: pomponik.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl