Kim jest żona Patryka Vegi? Sławny reżyser i jego ukochana są razem 11 lat i mają trójkę dzieci! Vega raczej nie opowiada o swoim życiu prywatnym i rzadko wypowiada się na tematy inne niż zawodowe. Niewielu więc wie, czym zajmuje się jego żona.

Piękna żona Patryka Vegi jest bardzo tajemniczą postacią. Reżyser bardzo chętnie opowiada o swoich kolejnych produkcjach, nie jest jednak fanem wypowiadania się na temat życia prywatnego. Kim jest żona Patryka Vegi, którą można zobaczyć niemal wyłącznie przy okazji kolejnych premier filmów jej męża?

Kim jest żona Patryka Vegi?

Patryk Vega i Katarzyna Słomińska są małżeństwem od 2010 roku. Według portalu gwiazdy.wp.pl, wesele było naprawdę huczne: miało się odbyć na specjalnie przygotowanej platformie pośrodku jeziora w pałacowym parku w Radziejowicach! Pan Młody nie miał marynarki, a Panna Młoda wystąpiła w czerwonych szpilkach. Ślub kościelny para mogła wziąć dopiero 7 lat później i kiedy tylko Katarzyna Słomińska otrzymała unieważnienie poprzedniego małżeństwa, para po raz kolejny przysięgła sobie wierność.  

Reżyser nie kryje, jak ważną osobą w jego życiu jest żona. To ona pomogła wyjść mu z nałogów, do tego sprawiła, że Vega nawrócił się i uwierzył w Boga. Razem wychowują troje dzieci: kilkunastoletnią córkę i młodszych chłopców, bliźnięta. Patryk Vega pilnie strzeże prywatności swojej rodziny, na próżno więc szukać więcej informacji na temat jego dzieci.

Kim jest Katarzyna Słomińska?

Okazuje się, że reżysera z żoną łączą nie tylko stosunki partnerskie – ma w niej wielkie oparcie, jeśli chodzi o jego dorobek artystyczny. Zawodowo są zupełnie nierozłączni. Kim jest żona Patryka Vegi? Artysta przyznał, że Katarzyna Słomińska jest dla niego wielkim wsparciem. Żona doradza mu w kwestiach reżyserii, ale przede wszystkim jest szefową produkcji filmów męża. Do tego zajmuje się również księgowością i jest bardzo biegła w kwestiach finansowych. Para rzadko pokazuje się na branżowych imprezach i można ich spotkać właściwie tylko przy okazji premier filmów Vegi. Na pierwszym miejscu małżeństwo stawia rodzinę i prywatność!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kim jest żona patryka vegi
instagram.com/patryk_vega_official

Reżyser poznał swoją żonę już wiele lat temu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak rozpoznać raka jelita grubego? Bardzo łatwo go pomylić z czymś niegroźnym
Następny artykułAgnieszka Sienkiewicz w ciąży podróżuje po egzotycznym kraju. Fani: „Zniewalająco prześliczna”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.