Lider zespołu Bayer Full jest osobą kontrowersyjną. Wyroki, jakie ma na koncie za naruszenie praw autorskich to nie jedyna sytuacja z życia muzyka disco polo, jaka może budzić mieszane uczucia. Kim jest żona Sławomira Świerzyńskiego? Wiąże się z nią zadziwiająca historia.

Sławomir Świerzyński ma z żoną Renatą troje dzieci: dwóch synów (Damian i Sebastian) oraz córkę Nikolę. Przeżyli razem bardzo wiele, w tym traumę związaną z porwaniem syna (więcej TUTAJ). To jednak niejedyna przedziwna historia z ich życia.

Kim jest żona Sławomira Świerzyńskiego?

Historia miłości Sławomira i Renaty Świerzyńskich może budzić kontrowersje. Okazuje się bowiem, że poznali się, kiedy Renata była jego uczennicą i była niepełnoletnia. Ona miała 16 lat, on 22. Prowadził grupę harcerską, w której poznał nastolatkę.


Niedługo po ślubie przyszło na świat ich pierwsze dziecko. Mieszkali wtedy w kawalerce, a Renata – jak przyznał Świerzyński w magazynie „Dobry Tydzień” znosiła bardzo wiele:

– Bywało, że różne osoby, także dziewczyny, odwoziły mnie nad ranem do domu. Ona przejmowała mnie z ich rąk.

Obecnie Renata Świerzyńska jest menadżerką zespołu Bayer Full i dba o domowy budżet. Świerzyński przyznał raz w rozmowie z „Faktem”:

– To żona za wszystko płaci i jest księgową. Gdy jedziemy na wypoczynek, to ja znam języki i jestem od gadania, a ona jest księgową i jest od wydawania.

Sama Renata w „Dzień dobry TVN przyznała, że pomimo stanowiska „cesarzowej” czyli żony „cesarza disco polo” (jak nazywany jest Świerzyński) na co dzień ma bardzo prozaiczne obowiązki: dba, by Sławomir „miał i uprane, i ugotowane, by dobrze wyglądał i był odżywiony”.

Co sądzicie o takich relacjach w związku?

Źródło: plejada.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niepojęte, kto pojawi się teraz w „M jak miłość”. Fani serialu mogą zdębieć
  2. Piekarczyk ujawnił, jaką dostanie emeryturę. Na widok kwoty opadły nam szczęki
  3. Biedrzyńska przekazała druzgocącą wiadomość o śmierci. „Odchodzą Ci najwięksi, najwspanialsi”