Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest żona Tomasza Wolnego? Ukochaną prowadzącego „Pytanie na śniadanie” zna wielu Polaków, też pracuje w telewizji
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.07.2022 18:28

Kim jest żona Tomasza Wolnego? Ukochaną prowadzącego „Pytanie na śniadanie” zna wielu Polaków, też pracuje w telewizji

Tomasz Wolny Agata Tomaszewska EA
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Tomasz Wolny największą popularność zyskał dzięki prowadzeniu popularnego programu śniadaniowego TVP „Pytanie na śniadanie”. Okazało się, że ukochana dziennikarza także pracuje w telewizji, ale związana jest z konkurencyjną stacją.

Prezenter śniadaniówki nie ukrywa, że ma całkowicie inne poglądy niż jego żona. Podczas jednego z wywiadów wyjaśnił, jak udaje im się oddzielać życie prywatne od zawodowego i dlaczego nie kłóci się z żoną o poglądy. Kim jest Agata Tomaszewska?

Tomasz Wolny i jego żona pracują w konkurencyjnych stacjach

Dziennikarz Telewizji Polskiej jest obecnie jednym z najbardziej znanych prezenterów stacji. Gwiazdor może pochwalić się nie tylko sukcesywną karierą zawodową, ale też udanym życiem prywatnym. Od lat związany jest ze swoją ukochaną żoną, z którą doczekał się trójki dzieci. Kim jest Agata Tomaszewska?

Okazało się, że partnerka prezentera również związana jest z telewizją, ale pracuje dla konkurencyjnej stacji. Para poznała się podczas wspólnej pracy w TVN24, a w 2009 roku zdecydowała się powiedzieć sobie sakramentalne tak. Chwilę po ślubie Tomasz Wolny przeszedł do TVP, a jego ukochana kontynuuje swoją karierę w TVN.

Kim jest żona Tomasza Wolnego — Agata Tomaszewska?

Agata Tomaszewska od lat realizuje się jako dziennikarka i prezenterka stacji TVN. Kobieta pracuje dla serwisu TVN24 Biznes oraz Świat w Warszawie. Co ciekawe, para nie ukrywa, że ma całkowicie odmienne poglądy, które zgadzają się z tymi, głoszonymi przez ich stacje telewizyjne. Mimo to udaje im się oddzielać życie prywatne od zawodowego i nie rozmawiać w domu na trudne tematy.

Nigdy nie kłócimy się o pracę, ani o to, co się dzieje za kulisami.  To jest kwestia po pierwsze miłości, po drugie — zdrowego rozsądku, a po trzecie — normalności. To naprawdę nie jest trudne — wyznał Tomasz Wolny w rozmowie z portalem „Jastrząb Post”.

Prezenter jest niesamowicie dumny ze swojej ukochanej. Co więcej, wielokrotnie podkreślał on, że jest jego wzorem do naśladowania i największym wsparciem.

-Agata również jest dziennikarką, moim wzorem i pierwszą nauczycielką. Właściwie bez Agaty w ogóle nie byłoby niczego sensownego w moim życiu. Daje mi ogromne wsparcie, a ja dzięki niej jestem największym szczęściarzem na ziemi! – wyznał prowadzący program „Pytanie na śniadanie”.

Zobacz, jak wygląda żona Tomasza Wolnego:

Tomasz Wolny Agata Tomaszewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w „Pytaniu na śniadanie”. Tomasz Wolny jak zwykle szybko zareagował [MAMY NAGRANIE]
  2.  Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Źródło: styl.fm