Lato to czas eksperymentów. Niedawno pisaliśmy o nowym kolorze Emily Ratajkowski. Kilka dni temu także Kim Kardashian przefarbowała włosy. Jak oceniacie tę przemianę?

Na jaki kolor Kim Kardashian przefarbowała włosy? 

Celebrytka przyzwyczaiła swoich fanów do częstych zmian fryzury. Miała już włosy prawie w każdym odcieniu i w wielu różnych długościach. Ta zmiana jest jednak zaskakująca! Kim Kardashian rozjaśniła swoje długie, ciemnobrązowe pasma i zafarbowała je… na czerwono!

,,Wszyscy widzą, jak eksperymentuję się z blondem lub platyną, ale czerwień była świeżą i zaskakującą zmianą” – mówi Appleton, fryzjer, który nasycił pasma Kim bogatym odcieniem tego koloru. 

Aby upewnić się, że barwa dobrze współgra ze skórą Kardashian, celowo pozostawił on jej naturalny kolor u nasady. Dla tych, którzy chcą nasycić swój letni wygląd odcieniem czerwieni, Appleton zaleca unikanie siarczanów i zbyt wysokiej temperatury. Zaleca za to nawilżające odżywki oraz stylizację, która wydobędzie z włosów ich naturalny połysk.

Kim Kardashian przefarbowała włosy. Jak teraz wygląda? Dużo zdjęć!

www.instagram.com/kimkardashian/
www.instagram.com/kimkardashian/
www.instagram.com/kimkardashian/
www.instagram.com/skims
www.instagram.com/skims
www.instagram.com/skims
Poprzedni artykułCzy jesteście zaskoczeni wynikami wyborów? Walka była zacięta
Następny artykułKremy wyszczuplające – czy to naprawdę działa? Jakich efektów można się spodziewać?
Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Współpracowała z najlepszymi polskimi projektantami i markami kosmetycznymi. Studiowała projektowanie ubioru w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Od wielu lat współpracuje z markami Maniewski, Farmagan i Davroe. Dba o fryzjerski sektor beauty największego wydarzenia modowego w Polsce - Katowice Fashion Week. Posiada szeroką, teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Uczestniczyła w wielu szkoleniach fryzjerskich u najlepszych specjalistów w Polsce.