Kim Kardashian: Vogue USA właśnie ugościł ją na swojej okładce! Gwiazda od wielu lat o tym marzyła. Czy pojawienie się ekstrawaganckiej celebrytki na okładce Biblii mody to słuszny ruch, czy może kontrowersja wszech czasów? 

Właśnie ukazała się majowa okładka amerykańskiego Vogue, na której widnieje zdjęcie nikogo innego, jak Kim Kardashian! Vogue już kiedyś umieścił celebrytkę na okładce i podobnie jak wtedy, dziś pismo musi zmierzyć się z tego powodu z krytyką. Dlaczego Kim Kardashian na okładce największego pisma o modzie na świecie wywołała tyle poruszenia?

Kim Kardashian: Vogue umieścił ją na okładce

Magazyn właśnie odkrył, kto będzie gwiazdą majowej okładki amerykańskiego wydania. Wybór padł na największą telewizyjną celebrytkę na świecie — Kim Kardashian! Wielu czytelnikom nie spodobało się wybór magazynu. Dlaczego? Niektórzy twierdzą, że woleliby na okładce zobaczyć prawdziwą modelkę, że Kim nie jest wystarczająco interesująca, inni po prostu uważają, że gwiazdy telewizyjnych programów nie powinny pojawiać się na okładkach Biblii mody. Oliwy do ognia dolewa fakt, że poprzednia, marcowa  strona tytułowa Vogue również nie podobała się czytelnikom — umieszczeni na niej zostali Hailey i Justin Bieber.

Mimo krytyki czytelników, którzy uważają, że Kardashianki pojawiają się w Vogue bez przerwy, Kim na okładce amerykańskiego wydania wylądowała po raz pierwszy. Przynajmniej solo — w 2014 roku gościła na okładce wraz z mężem, Kanye Westem. Sama gwiazda nie kryje radości z pojawienia się w magazynie. Przez ostatnie lata przeszła ogromną metamorfozę i kompletnie zmieniła swój wizerunek. Ułożona mama trojga dzieci zaczęła właśnie studiować prawo, o czym opowiedziała w wywiadzie dla pisma.

Kim Kardashian o okładce Vogue

Kim Kardashian: Vogue od dawna był dla niej marzeniem. Gwiazda w emocjonalnym poście na instagramie opisała radość, która towarzyszy pojawieniu się jej zdjęcia na okładce.

– Marzyłam o tym momencie od dawna, choć wielu twierdziło, że nigdy nie nadejdzie. Słowa nie wyrażą tego, jak wielkim honorem jest pojawienie się mojej pierwszej solowej okładki amerykańskiego wydania Vogue. Pamiętam, gdy jako mała dziewczynka przerzucałam kartki prenumeraty mojej mamy, marzyłam o tym, by móc kiedyś zaszczycić swoją obecnością okładkę tego kultowego pisma.

Gwiazda podziękowała także Annie Wintour, dziennikarzowi, który przeprowadził z nią bardzo poważną i delikatną rozmowę oraz swojemu mężowi, który od początku wierzył, że gwieździe uda się kiedyś pojawić na okładce. Gratulujemy i życzymy dalszego spełniania marzeń!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kim kardashian: vogue
instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian: Vogue od dawna był jej marzeniem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Jantar bardzo się tego bała. Jej tajemnica wyszła na jaw po wielu latach
Następny artykułAleksandra Kwaśniewska w bardzo luźnej sukience. Czyżby ukrywała ciążowy brzuszek?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.