Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim są rodzice Dawida Kwiatkowskiego? Syn pomagał im w walce z nałogami
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 08.03.2019 11:12

Kim są rodzice Dawida Kwiatkowskiego? Syn pomagał im w walce z nałogami

gwiazdy bez matury
instsgarm.com@kwiatkowsky

Kim są rodzice Dawida Kwiatkowskiego? Wielbiciele popularnego wokalisty chcą poznać jak najwięcej szczegółów z życia swojego idola. Artysta w szczerym wywiadzie dla magazynu Party opowiedział o ciężkiej walce z nałogami, z którą zmierzyli się jego najbliżsi. Jak wyglądała historia jego rodziny?

Życiowe dramaty nie omijają gwiazd. Chociaż wydawać by się mogło, że znani ludzie żyją w bańce mydlanej, oni również mierzą się z trudami codzienności, o czym przekonał się znany artysta, Kim są rodzice Dawida Kwiatkowskiego? Przeszli ciężką drogę, jednak było warto, bo dziś są szczęśliwi.

Kim są rodzice Dawida Kwiatkowskiego?

Piosenkarz zdobył się na niecodzienne wyznanie. Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał, że jego rodzice przez wiele lat nadużywali alkoholu. Opowiedział, jak wyglądała jego codzienność z osobami cierpiącymi na chorobę alkoholową:

Mówię to po raz pierwszy w życiu, bo wiem, że najgorsze mamy już za sobą. Wierzę, że nasza historia, którą szczegółowo opowiem w moim biograficznym filmie, może pomóc wielu ludziom. Mama wygrała walkę z chorobą alkoholową i jestem z niej cholernie dumny – wyznał Dawid Kwiatkowski w rozmowie z Party.

Gwiazdy coraz częściej opowiadają o swoich trudnych doświadczeniach. W ten sposób przełamują tabuizowane tematy, z którymi mierzy się wiele rodzin, jednak nie każda ma odwagę, by opowiedzieć głośno o swoich problemach. Dawid Kwiatkowski pomógł wygrać rodzicom z alkoholizmem i bardzo dobrze, że odważył się opowiedzieć historię swojej rodziny na łamach prasy.

Artysta wyznał, że poszukiwał pomocy u dziadków, którzy mieszkali w tym samym bloku, co piosenkarz:

– Mieszkali piętro niżej niż my. Kiedy u nas coś się psuło, uciekałem do nich ze wszystkimi swoimi problemami. Jako 14-latek miałem wrażenie, że mogę wszystko naprawić, uspokoić sytuację w domu, zarobić pieniądze, których brakowało – wyznał piosenkarz w rozmowie z Party.

Rodzice Dawida Kwiatkowskiego wygrali z chorobą alkoholową

– Każdy dzień, a są lepsze i gorsze, jest walką — i tak już zostanie. Ale pogodziłam się z tym. Wiem, ile zmarnowałam lat i mam świadomość, jak poświęcili się dla mnie i moje dziecko, i moja mama. Będę robić wszystko, by Dawidowi to wynagrodzić, bo walczył o mnie całym sercem, ile tylko miał sił. Tak jak ja sama nie potrafiłam o siebie zawalczyć — powiedziała mama Dawida, Agnieszka Kwiatkowska w rozmowie z Party.

Po wielu trudnych i bolesnych latach Dawid odbudował relację z rodzicami i stara się spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Chociaż piosenkarz panicznie boi się latania samolotem, postanowił przełamać swój strach dla ukochanej mamy i razem z nią udać się na wakacje.

Cieszymy się, że rodzicom Dawida udało się wygrać walkę z nałogiem. Potrzeba wiele odwagi, by głośno przyznać się do problemów alkoholowych, dlatego gratulujemy całej rodzinie piosenkarza odwagi i życzymy dużo zdrowia i wytrwałości! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kim są rodzice dawida kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia.

kim są rodzice dawida kwiatkowskiego

Dawid ma bardzo bliską relację z mamą.

kim są rodzice dawida kwiatkowskiego

Artysta często publikuje zdjęcia ze swoją ukochaną mamą, Agnieszką Kwiatkowską.

kim są rodzice dawida kwiatkowskiego

Przyrodni brat Dawida Kwiatkowskiego również jest muzykiem.

kim są rodzice dawida kwiatkowskiego

Piosenkarz spędza z mamą każdą wolną chwilę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeden z czołowych jurorów Tańca z gwiazdami chce ZREZYGNOWAĆ? Co się stało?
  2. Jaki kolor włosów ma Grażyna Torbicka? Marzy o nim tysiące Polek
  3. Gdzie mieszka Natalia Kukulska? Willa piosenkarki jest stylowa i przytulna
  4. Życzenia i wierszyki na 8 marca – nie zapomnij o Dniu Kobiet

źródło: plejada.pl, viva.pl