Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim są rodzice Kasi Cichopek? Kilka lat temu postawili jej warunek, zanim stała się sławna musiała go spełnić
Michał Fitz
Michał Fitz 17.03.2022 09:04

Kim są rodzice Kasi Cichopek? Kilka lat temu postawili jej warunek, zanim stała się sławna musiała go spełnić

Katarzyna Cichopek
By Serecki – Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=67973046

Katarzyna Cichopek od wielu lat pozostaje jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. W związku z tym o niej samej wiadomo wiele, ale o jej bliskich już niekoniecznie. Kim są rodzice Katarzyny Cichopek?

Gwiazda bardzo dba o ich prywatność, bo sami o to poprosili. W związku z tym nie publikuje w zasadzie żadnych zdjęć ze swoimi rodzicami.

Kim są rodzice Katarzyny Cichopek?

Aktorka wywiązuje się z wyżej wspomnianej prośby od rodziców na tyle dobrze, że nawet nie wiadomo tak naprawdę, jak na imię mają jej mama i tata. Nie wiemy też, czym dokładnie się zajmowali. Teraz natomiast są już na emeryturze.

Katarzyna Cichopek nie rozpowszechnia informacji o rodzicach, ale chętnie się o nich wypowiada i to zawsze w samych superlatywach. Żyje z nimi we wspaniałej relacji i bardzo docenia to, w jaki sposób ją wychowali. Wspominała, że sama chciałaby być takim rodzicem dla swoich dzieci.

Ci bowiem bardzo wspierali ją, gdy chciała rozpocząć swoją karierę aktorską. W tym celu zapisali swoją córkę na warsztaty teatralne i bardzo kibicowali jej, gdy później udawała się na różne castingi. Nie chcieli wstrzymywać pasji swojej córki, ale postawili jej jeden warunek. Jaki?

Rodzice Kasi Cichopek zadecydowali, że musi zdobyć wyższe wykształcenie. Stwierdzili, że ta może działać w show-biznesie i aktorstwie, ale musi mieć dyplom, który w razie fiaska pomógłby jej i ułatwił obranie innej życiowej drogi. Aktorka spełniła ten warunek i ukończyła psychologię, zyskując upragniony przez rodziców dyplom.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pieczka podczas wywiadu nagle zwrócił się do zmarłej żony. Po jego słowach dziennikarka zamilkła
  2. Dawid Kwiatkowski popłakał się na scenie i uciekł. Nigdy nie zapomni o tym występie
  3. Cezary Pazura pokazał syna. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. „Mały Czaruś”