Popularną Roxie znają w Polsce niemalże wszyscy. Jej piosenki regularnie pojawiają się w radiach, a ona sama często błyszczy w telewizji. A kim są rodzice Roksany Węgiel?

Nie ma bowiem wątpliwości, że bez wsparcia swoich bliskich Roksana nie osiągnęłaby sukcesu w tak młodym wieku. Jak sama podkreśla, wiele im zawdzięcza.

Kim są rodzice Roksany Węgiel?

Obecnie obydwoje już raczej trzymają pieczę nad karierą swojej córki, niż zajmują się własnymi sprawami zawodowymi, ale kiedyś było inaczej. Mama Roksany pracowała na przykład jako kosmetyczka. Pierwsza jednak zrezygnowała ze swojego zawodu, bo gdy tylko córka zaczęła więcej występować, ta jeździła z nią wszędzie, przez co nie mogła już wypełniać normalnego etatu. Można jednak przypuszczać, że nie była na tym stratna finansowo.

Ojciec Roksany z kolei pracuje jako przedstawiciel handlowy. Ze względu na swój zawód dobrze wie więc, jak rozmawiać z potencjalnymi reklamodawcami i inwestorami, którzy zainteresowali się karierą Roxie.

Cały czas dbają też o to, by świat show-biznesu, który potrafi być bardzo szkodliwy i toksyczny, nie odbił złego piętna na ich córce, która przecież wciąż jest dzieckiem.

– Moi rodzice bardzo dbają, by nikt mnie nie skrzywdził ani by nie przewróciło mi się w głowie. Opiekują się mną i są ze mną, a mama towarzyszy mi podczas wszystkich wyjazdów. Wiedzą, że dostałam od losu szansę i szkoda by ją było zmarnować – wyjawiła wokalistka w rozmowie z Vivą.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Widzowie TVP włączą dziś telewizory i zaniemówią. Stacja już ogłosiła, co pokaże po godzinie 15
    2. Przykre, co chce zrobić Ewa Krawczyk podczas pierwszych świąt bez Krzysztofa
    3. Barbara Kurdej-Szatan dodała mocny wpis. Jest wstrząśnięta, chodzi o sytuację na granicy

Źródło: Viva!/ plejada.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl