Kim są rodzice Tomka Karolaka? Aktor przyznaje, że jego dzieciństwo nie należało do typowych. Zarówno jego mama, jak i tata pełnili bardzo niebezpieczny zawód. W jednym z wywiadów artysta powiedział o mamie: nosiła broń w torebce jak jakiś agent.

Karolak wspomina, że jego relacja z rodzicami nie należała do najłatwiejszych. Bliscy nie rozumieli, dlaczego ich syn chce zająć się tak niepoważną pracą. Wspomniał, że po latach są dla niego ogromnym wsparciem i ostoją. Kim są rodzice Tomka Karolaka?

Kim są rodzice Tomka Karolaka?

W wywiadzie dla Vivy! przeprowadzonym przez Dorotę Wellman, aktor wspominał swoje dzieciństwo i opowiedział o niezwykłym zawodzie, jaki pełnili jego rodzice:

– Byłem dzieckiem wojskowych. Miałem sielskie dzieciństwo, w tajnym bloku, w którym mieszkało trzydzieści parę rodzin. Rodzice służyli w tajnej jednostce, bo to były czasy napięć między Wschodem a Zachodem. Nasz tajny blok był pomalowany w maskujące pasy, żeby był niewidoczny w lesie. Jak rodzice mieli zabawę czy inne zajęcia, każdego z nas, maluchów, pilnował żołnierz. – mówił. 

Tomasz Karolak prywatnie

Aktor przyznaje, że w domu panował ustalony porządek, a on sam, choć o krok od dojrzałości, musiał przestrzegać wielu zasad:

–  W domu rzeczywiście była dyscyplina. Po przyjściu ze szkoły moim obowiązkiem było zmycie talerzy i odkurzenie mieszkania. Jak byłem w liceum, musiałem wracać do domu najpóźniej o 22.00. Byłem dużym, wyrośniętym facetem, nie trzeba było się o mnie bać, ale tak miało być. I już. – powiedział w rozmowie z magazynem Viva.

Okres buntu

47-letni Karol dodaje, że relacje z jego rodzicami nie zawsze były idealne. Zdarzyło się, że młody chłopak zdecydował się nawet na ucieczkę z domu!

– Nie było mnie dwa tygodnie. Moja mama odchodziła od zmysłów. A ja zamelinowałem się u koleżanki, której rodzice wyjechali za granicę. – wspomina.

Aktor przyznał, że jego stosunki z rodzicami często odbiegały od idealnych. Teraz gdy sam jest ojcem, najbliżsi są z niego niesamowicie dumni, będąc ogromnym wsparciem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim są rodzice Tomka Karolaka?
Kadr z programu „W roli głównej”

Tomasz Karolak to popularny polski aktor filmowy i teatralny.