Kinga Duda nie ma lekko. 24-latka chroni swoją prywatność, ale bycie córką prezydenckiej pary wiąże się z ciągłą obserwacją. W ostatnim czasie padła ofiarą pewnych pomówień, które prostował sam Tomasz Lis! Dziennikarz znany z krytyki prezydentury Andrzeja Dudy tym razem stanął w obronie jego córki.

Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja na temat nowej pracy 24-latki. Choć skończyła prestiżowe studia, a jej CV jest imponujące, wielu internautów zarzuciło jej, że robi karierę tylko dzięki rodzicom. Kinga Duda dostała wsparcie z nieoczekiwanej strony.

Gdzie pracuje Kinga Duda?

Kinga Duda pracuje w warszawskiej kancelarii prawniczej o doskonałej opinii. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz University of America, a także finalistka międzynarodowego konkursu Vis Moo idzie jak burza. Nie spodobało się to internautom. Zarzucono jej, że na pewno nie nadaje się do swojej pracy, a wszystko zawdzięcza znajomościom rodziców. W obronie córki prezydenta stanął sam… Tomasz Lis.

– Czytam tu szyderstwa, że fakt, iż pani Kinga Duda dostała pracę w świetnej kancelarii wynika z protekcji. Niegodziwe insynuacje. Od znajomych prawników wiem, że pani Kinga Duda egzamin na aplikację zdała rewelacyjnie. Żadnej protekcji. Praca i talent – napisał na Twitterze dziennikarz.

Reakcja Lisa wprawiła wszystkich w osłupienie. Znany z krytycznego nastawienia do partii rządzącej i prezydenta po raz pierwszy stanął w obronie jego rodziny. 

Tomasz Lis staje po stronie Kingi Dudy

Niektórzy sądzili, że Tomasz Lis kpi z córki prezydenta. On sam wyjaśnił jednak, że to wcale nie żarty. Z jego informacji wynika, że Kinga Duda sama ciężko pracowała na swój sukces.

– Gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości, to napisałem to absolutnie serio. A informacje mam z pierwszej ręki. Osiągnięcia dziewczyny bronią się same – czytamy na Twitterze.

Dziennikarz doskonale wie, że dzieci padają ofiarami konfliktów rodziców. Jego córka Pola była prześladowana i szantażowana, najprawdopodobniej z powodów politycznych. Miło z jego strony, że postanowił stanąć w obronie Kingi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kinga duda
instagram.com/andrzejduda

Kinga Duda skończyła studia i zaczęła pracę w prestiżowej kancelarii.

KINGA DUDA
instagram.com/tomaszlis_official

Sam Tomasz Lis stanął w obronie Kingi Dudy.

KINGA duda
fot. screen z youtube.com
patriotycznyinternet

Prezydent będzie wdzięczny Tomaszowi Lisowi?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Nowy Misiewicz? Gliński zatrudnił asystenta, którego CV zwali was z nóg
  3. Córka Olafa Lubaszenki jest uzdolnioną aktorką. To nie koniec jej talentów
  4. Ewa Krzyżewska była nazywana polską Sophią Loren. Rzuciła karierę dla mężczyzny
  5. Wybrano najpiękniejszą kobietę świata. Poznajcie Miss Universe 2019
Poprzedni artykułMagia Świąt w kolekcji Sinsay Christmas. Poczuj bożonarodzeniowy klimat
Następny artykułMaleńki buldog złości się na swoją mamę. Właścicielka nagrała najbardziej uroczy napad gniewu
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.