Kinga Duda, córka prezydenta nie wróciła na ogłoszenie wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich, przez co powstało wiele spekulacji. Przed drugą turą postanowiła jednak pojawić się w kraju. Jak przekazał Super Express, dziewczyna pojawiła się już w czwartek w rodzinnym Krakowie, lecz nie udało jej się ominąć paparazzi, którzy tylko czekali, żeby zrobić jej zdjęcia.

Andrzej Duda oraz jego żona i sztab, milczą, dlaczego Kinga Duda nie pojawiła się na wiecu wyborczym 30 czerwca. Tym razem córka prezydenta postanowiła wszystkich zaskoczyć, przyłapali ją jednak fotoreporterzy.

Kinga Duda przyłapana przez paparazzi

Prezydent zdecydowanie był niepocieszony, że podczas ogłoszenia wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich, przy jego boku nie było ukochanej córki, która do tej pory zawsze go wspierała.

Wielu uważa, że ma to związek z jej pracą dla renomowanej kancelarii prawniczej z siedzibą w Londynie, inni zaś twierdzili, że mogła napotkać problemy z powrotem do domu przez epidemię koronawirusa.

Zaraz po jej powrocie zrobiono jej zdjęcie, jednak jedna rzecz szczególnie przyciąga uwagę. Kinga jest widocznie blada i ma smutne oczy. A może to po prostu zmęczenie po podróży? 

  1. Ukochana przez Polaków gwiazda „Rancza” pojawi się w hicie TVN. Widzowie będą zachwyceni, wielki powrót
  2. Krzysztof Krawczyk pogrążony w żałobie. Po raz kolejny stracił bliską osobę, „żal rozrywa mi duszę”
  3. Jeśli kupiłeś popularny w sezonie letnim produkt, lepiej od razu go wyrzuć. GIS wykrył niebezpieczną bakterię, zagraża zdrowiu

Córka wesprze ojca

Po raz ostatni Kinga Duda pokazała się u boku ojca w listopadzie, podczas konwencji inaugurującej kampanię. Chwilę później rozpoczęła staż w Londynie w renomowanej kancelarii prawniczej, gdzie następnie zaoferowano jej stałą posadę.

Jak podaje Super Express, córka prezydenta dziś zjawi się na spotkaniu z wyborcami, a w niedzielę wraz z mamą i dziadkami ma wziąć udział w wieczorze wyborczym. Andrzej Duda z pewnością się cieszy, że jego rodzina jest w końcu w komplecie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kinga duda
Fot. screen artykułu z portalu se.pl, Kinga Duda jest już w Polsce! TAJNY plan na koniec kampanii, 10.07.20

Kinga Duda wróciła do Polski przed drugą turą głosowania. 

Kinga Duda
Fot.PHOTO LUKASZ GAGULSKI SE / EAST NEWS KRAKOW PREZYDENT ANDRZEJ DUDA Z CORKA KINKA I OJCEM JANEM NA SWIECENIU POKARMOW PRZED KOSCIOLEM NAJSWIETRZEJ MARYI PANNY KROLOWEJ POLSKI NA WOLI JUSTOWSKIEJ W KRAKOWIE N/Z KINGA DUDA 15/04/2017 DUDA PIS KRAKOW SWIECENIE KOSCIOL SWIETA PREZYDENT WIELKANOC PARAFIA PW NAJSWIETRZEJ MARYI PANNY KROLOWEJ POLSKI POLITYKA PISANKI KOSZYK SWIECONKA WSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL

Obładowaną walizkami dziewczynę fotoreporterzy przyłapali w Krakowie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na widok paragonu niejednego zamurowało. Nawet właściciele restauracji nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło?
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata
  3. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  4. Wielu podejrzewało Agatę Buzek o zaburzenia odżywiania, aktorka jest chudziutka. Prawda o jej figurze jest bardzo smutna
  5. Kim był ojciec Rafała Trzaskowskiego? Wiele nieprawdziwych historii trafiło do sieci, znamy niezwykłą prawdę
  6. Dziewczynka wsadziła rękę do rury wystającej z ziemi. Wyjęła z niej coś, co wprawia w osłupienie

Źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułPrezenterka „Pytania na śniadanie” przyznała się do dwóch zarzutów. Grozi jej gigantyczna kara, jest jej komentarz
Następny artykułDziś upływa ważny termin dla wielu Polaków. Ostatni moment, jutro będzie już za późno
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.