Kinga Duda już nie jest doradcą prezydenta, córka Andrzeja Dudy postanowiła rozpocząć samodzielne życie na własną kieszeń. Jednak okazuje się, że zawsze może liczyć na pewną pomoc w postaci specjalnego nadzoru. Super Express pokazał zdjęcia!

Kinga Duda obecnie mieszka w Warszawie, gdzie jej ojciec pełni funkcję prezydenta. Redakcja Super Expressu przyłapała prezydencką córkę na jednym z osiedli w stolicy. Cały czas przebywał z nią jej funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa.

Kinga Duda ma specjalny nadzór

Zapewne gdyby nie specjalna obstawa, nikt nawet nie domyśliłby się, że ta młoda kobieta to córka samego prezydenta Rzeczpospolitej. Wyglądała jak przeciętna młoda Polka.

Miała na sobie białe buty sportowe, czarne legginsy oraz ciemną kurtkę. Widać, że córka Andrzeja Dudy stosuje się do obostrzeń, ponieważ zasłaniała usta i nos maseczką chirurgiczną.

Do tego niosła małą, czarną torebkę. Wszystko wskazywało na to, że właśnie wracała z drobnych zakupów, ponieważ niosła jeszcze wielką papierową torbę z Żabki.

Super Express obserwował ją przez dłuższy czas: Kinga Duda najpierw udała się na badanie w jednej z przychodni diagnostycznych, potem na zakupy, a na końcu skierowała się w stronę warszawskich apartamentowców.

Kinga Duda: wykształcenie i praca

To właśnie w jednym z nich najprawdopodobniej mieszka. Przypomnijmy, że Kinga Duda odbyła staż prawniczy w Wielkiej Brytanii. Wcześniej ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, podobnie jak jej ojciec.

Jednak Kinga Duda nie poprzestała tylko na dyplomie polskiej uczelni. Ambitna córka prezydenta ukończyła Collumbus School of Law na The Catholic University of America w Stanach Zjednoczonych.

Jakiś czas temu wróciła do Polski i najwyraźniej szukała pomysłu na siebie. Przez jakiś czas pełniła funkcję doradcy prezydenta, czyli swojego ojca. Warto tutaj wspomnieć, że robiła to społecznie, a więc w formie wolontariatu, za który nie pobierała pensji.

Postanowiła z niego zrezygnować i skupiła się na pracy w kancelarii adwokackiej. Coraz częściej w sieci możemy zobaczyć porównania Kingi Dudy to innej córki prezydenta – Ivanki Trump.

Wygląda na to, że samodzielne życie Kingi Dudy wcale nie jest takie samodzielne, skoro niemal non stop jest przy niej funkcjonariusz SOP. Z drugiej strony to zrozumiałe, w końcu ktoś z nieprzyjaciół Andrzeja Dudy mógłby się pokusić nawet o porwanie jego dziecka, aby osiągnąć wpływy majątkowe lub inne korzyści.

Zobacz zdjęcie:

Kinga Duda
fot. PAPS, se.pl, Nie zgadniesz, z kim teraz chodzi Kinga Duda! Tak teraz żyje. Mamy zdjęcia! (data publikacji 13.02.2021)

Link do oryginalnego artykułu znajdziesz >tutaj<. Tam można zobaczyć również więcej zdjęć od Super Expressu.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl, natemat.pl

Poprzedni artykułZenek Martyniuk wystąpi w Teatrze Wielkim w Łodzi. Zaśpiewa w ramach Walentynkowego koncertu życzeń TVP
Następny artykułOstatni post Judyty Turan przed śmiercią. „Byłeś potrzebny, bo przecież wszystko dzieje się dokładnie tak, jak dziać się potrzebuje”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl