Kinga Duda na przestrzeni ostatnich kilku lat zmieniła się diametralnie. Trzeba przyznać, że córka Prezydenta wygląda obecnie zupełnie inaczej i jak podaje portal Jastrząb Post, jest to zasługa zabiegu, któremu się poddała. Zdjęcia, na których została uwieczniona przez fotografów podczas wiecu wyborczego, pokazują, jak jedna mała rzecz, może wpłynąć na ogólny wygląd. Ciekawi, o co chodzi? 

Kinga Duda na co dzień współpracuje ze znaną kancelarią prawniczą w Londynie i stroni od mediów. Jej metamorfoza jest jednak zauważalna, dzięki temu, że od zawsze wspiera karierę polityczną swojego taty i pojawia się z nim publicznie przy okazji np. wieców wyborczych. Co takiego w sobie zmieniła? Wiemy. 

Kinga Duda poddała się zabiegowi

Kinga Duda nie zawsze wyglądała perfekcyjnie, a dowodem na to są jej stare zdjęcia wykonane 10 lat temu, kiedy jej tata kandydował na prezydenta Krakowa. Choć córka prezydenta była wówczas nastolatką, było już widać, że wyrośnie na piękną kobietę. Pomóc miał jej w tym mały zabieg, dzięki któremu zmieniła się diametralnie. 

Jak zdradza portal Jastrząb Post, młoda prawniczka zdecydowała się na zabieg wybielania zębów, dzięki któremu przyciągała uwagę śnieżnobiałym uśmiechem podczas tegorocznych wyborów prezydenckich. 

  1. Paulina Młynarska do Kingi Dudy: „Twój tato zgotował ludziom horror. Co ty tam w ogóle wczoraj robiłaś?”
  2. TVN traci jedną z największych gwiazd. Znana dziennikarka odchodzi, zaskakująca decyzja już zapadła
  3. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory

Metamorfoza córki prezydenta

Zabieg, któremu się poddała, to nie jedyny aspekt, który wpłynął pozytywnie na jej wygląd. Kinga Duda w porównaniu do poprzednich lat zmieniła także styl ubierania. Podczas głosowania, które odbyło się 12 lipca, raziła nienaganną elegancką stylizacją, która była idealnie dopasowana do jej sylwetki.

Co więcej, córka prezydenta tym razem postawiła także na stonowany makijaż, który nie odwracał uwagi od jej naturalnego piękna. Jeśli chcesz wiedzieć, jak taki wykonać, koniecznie przeczytaj nasz poradnik

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kinga Duda
fot, Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Kinga Duda przeszła na przestrzeni lat ogromną metamorfozę.

kinga duda
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ eastnews.pl

Media donoszą, że córka prezydenta poddała się małemu zabiegowi. 

Kinga Duda
Fot. Jakub Kaminski/East News

Młoda prawniczka, wybieliła sobie rzekomo zęby, dostrzegacie różnicę? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jednak się potwierdziło, szykują się wielkie zmiany w sklepach. Ministerstwo przekazało ważne dla klientów informacje
  2. Znamy dokładne wyniki wyborów z Zakopanego. Było o włos
  3. Nikt nie zauważył zmiany jednego szczegółu w wyglądzie żony Morawieckiego, podczas wyborów. Zaufali stylistce?
  4. Nie do wiary, gdzie był Jarosław Kaczyński w chwili ogłoszenia wyników wyborów. Skupił się na jednej rzeczy
  5. Agata Duda wybrała się na zakupy. Wyborczy stres rozładowała w sklepie. Nie zgadniecie, którym
  6. W końcu. Rafał Trzaskowski zabrał głos po wyborach, skierował słowa do Andrzeja Dudy

Źródło: jastrzabpost.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.