Kinga Duda swoim wystąpieniem podczas wieczoru wyborczego wywołała prawdziwą burzę. Córka prezydenta postanowiła wygłosić mowę na temat tolerancji, szacunku i wolności dla każdej osoby niezależnie od upodobań czy preferencji. Twój tato zgotował ludziom horror. Co ty tam w ogóle wczoraj robiłaś? – pisze w emocjonalnym poście Paulina Młynarska, odnosząc się do wypowiedzi dziewczyny.

Kinga Duda sprawiła, że politycy i osoby publiczne nieustannie komentują jej wypowiedź, o której pisaliśmy niedawno. Paulina Młynarska poczuła się wyjątkowo dotknięta jej słowami. Zareagowała emocjonalnie przez sytuację z jej najbliższego otoczenia.

Paulina Młynarska ostro o wystąpieniu. Kinga Duda będzie się tłumaczyć?

Kinga Duda podczas swojego wystąpienia powiedziała, że kolor skóry, to kogo kochamy i jakie mamy poglądy polityczne, nie powinno być nigdy powodem przejawu nienawiści. Paulina Młynarska, która osobiście przyjęła te słowa, zareagowała niezwykle emocjonalnie. 

– Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć. Tak jak nie można być trochę w ciąży. Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego kogo kochają, to co Ty tam w ogóle wczoraj robiłaś? – napisała rozemocjonowana Paulina Młynarska.

  1. Nie żyje żona Johna Travolty, uwielbiana aktorka zmarł wskutek strasznej choroby. Miała jedynie 57 lat
  2. Andrzej Duda nagle prosi o wybaczenie Polki i Polaków, za podłe słowa podczas kampanii. Czy miał na myśli, że „LGBT nie są ludźmi”?
  3. Nikt nie mógł uwierzyć, ile naprawdę wzrostu ma Rafał Trzaskowski. Zażartował sobie nawet z cm Kaczyńskiego

Paulina Młynarska nie kryje oburzenia wystąpieniem córki prezydenta

Dziennikarka przyjęła niezwykle emocjonalnie wystąpienie córki Prezydenta. Wszystko dlatego, że jej dziecko jest osobą homoseksualną, więc sytuacja polityczna w kraju wyjątkowo ją stresuje. Kobieta zdecydowała się na mocny apel do Kingi Dudy.

– Moja córka, która jest lesbijką, pisała do mnie w nocy: mamuś chce mi się wymiotować z nerwów. Moi przyjaciele geje: Lola, nie mam już siły tu żyć. Twój tato, Kingo, dla własnej politycznej korzyści zgotował tym ludziom i ich dzieciom horror, który nie skończy się wraz z kampanią. Kiedy więc stajesz u jego boku i nagle wypuszczasz z siebie tęczową chmurkę na temat szacunku i tolerancji, to nie jest żaden akt odwagi, ale czysty konformizm. Nieskażony niczym biel Twojego garnituru — napisała rozżalona Paulina Młynarska. Zgadzacie się z opinią dziennikarki? Czekamy na wasze komentarze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Małgorzata Rozenek skrytykowana za strój na wyborach. ”Lepszych ciuchów nie było?”
  4. Nagle Andrzejowi Dudzie wyrwało się zaskakujące zdanie. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli
  5. Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła. Jej stylizacja na wybory rozbiła bank „Jest Pani piękna”
  6. Polska w żałobie, wieść o nagłej śmierci zdruzgotała fanów. Nie żyje aktor „M jak miłość”, „Klanu” i „Na Wspólnej”

Źródło: instagram.com

 

 

Poprzedni artykułNie do wiary, gdzie był Jarosław Kaczyński w chwili ogłoszenia wyników wyborów. Skupił się na jednej rzeczy
Następny artykułSzymon Hołownia w końcu przerwał milczenie. Powiedział, co naprawdę myśli o Rafale Trzaskowskim
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.