Kinga Duda zaczyna nowy rozdział w życiu. Jak się okazuje, córa prezydenta wróciła do Polski nie tylko, żeby wesprzeć ojca w ostatniej prostej kampanii. Jak donosi Super Express, planuje zostać w kraju na wiele dłużej, a wszystko to przez pewien przełomowy moment, o którym w rozmowie z dziennikiem doniósł sam dziadek 25-latki.
 
Kinga Duda świętuje drugą kadencję swojego ojca i zostaje w Polsce na znacznie dłużej. Córka prezydenta ma poważne plany, a lada moment, tuż po londyńskim stażu, nastąpi naprawdę przełomowy etap w jej życiu.
 
 
Kinga Duda zostanie w Polsce
 
Choć wielu sądziło, że Kinga Duda przyleciała do Polski tylko po to, by oddać głos w drugiej turze wyborów prezydenckich i wesprzeć ojca, okazuje się, że córka prezydenta zostanie w kraju o wiele dłużej. Ma nowe obowiązki.
 
 
– Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki – zdradził w rozmowie z Se.pl Jan Tadeusz Duda.
Co robi Kinga Duda?
 
Kinga Duda przez ostatnie miesiące mieszkała w Londynie, gdzie wyjechała na początku roku, by odbyć staż będący nagrodą za udział w konkursie prawniczym. Teraz córka prezydenta wróciła do Polski, gdzie rozpocznie aplikację prawniczą. Rodzice z pewnością nie posiadają się ze szczęścia, szczególnie że w ostatnim czasie ich spotkania z córką były mocno ograniczone.
 
Chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać – mówił w rozmowie z Se.pl sam Andrzej Duda. Na szczęście, córka jest już na miejscu.
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
kinga duda
Fot. Fragment Wieczoru Wyborczego, TVP Info

Kinga Duda rozpocznie aplikację prawniczą w Polsce.

ZOBACZ TEŻ:
 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.