Kinga Duda pomimo młodziutkiego wieku zarabia fortunę. 24-latka dopiero zaczęła pracę, a jej wynagrodzenie już teraz jest dwukrotnie większe od średniej krajowej! O takiej kwocie przeciętny Polak może tylko pomarzyć. Zarobki córki prezydenta przyprawiają o zawrót głowy!

Nie jest tajemnicą, że Kinga Duda trzyma się z dala od blasku fleszy i całą uwagę skupia na rozwoju osobistym. W ostatnim czasie media obiegła wiadomość, że piękna blondynka zaczęła pracę w jednej z najlepszych kancelarii w Warszawie. Swoimi osiągnięciami pochwaliła się na swoim profilu na LinkedIn. Pensja córki Andrzeja Dudy jest naprawdę imponująca!

Kinga Duda zarabia krocie

Córce Prezydenta RP w mgnieniu oka udało się znaleźć swoją pierwszą pracę. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu jest ambitna, pracowita i wyjątkowo zdolna. Liczne staże i świetne wyniki w nauce zaprocentowały i dostała posadę młodszego prawnika w pewnej warszawskiej kancelarii.

Kinga Duda
youtube.com @Telewizja Republika

Kinga Duda może pochwalić się ogromnym doświadczeniem zawodowym. 

Przypomnijmy, że Kinga Duda ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Niemalże natychmiast po zakończeniu studiów zdecydowała się na kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie, który z powodzeniem zdała.

Oprócz tego swoje umiejętności sumiennie szlifowała na licznych stażach. Na swoim koncie ma ich aż 5, w tym jeden w Parlamencie Europejskim. Oprócz tego znalazła się wśród najlepszych studentów UJ na Wydziale Prawa i Administracji. Rynek pracy stał przed nią otworem.

Ile zarabia Kinga Duda?

Z informacji, którą podał Super Express, jednoznacznie wynika, że osoby zatrudnione na stanowisku młodszego prawnika mogą liczyć nawet na 7 tysięcy złotych pensji. Biorące pod uwagę fakt, że jest to jej pierwsza praca… wynagrodzenie jest naprawdę imponujące!

Miesięcznie zarobki kobiety dwukrotnie przewyższają więc średnią krajową. Takiego startu w dorosłość może pozazdrościć jej każdy z nas.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kinga Duda
facebook.com@jagiellionuniveristy

Kinga Duda dostała pracę w najlepszej kancelarii w Warszawie. 

Kinga Duda
facebook.com/fanclubkingaduda

Piękna blondynka zarabia krocie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
  3. Jej tata ma zespół Downa, wszyscy z niej drwili. Zamknęła usta hejterom dzięki jednej rzeczy
  4. Żona została upokorzona przez niewiernego męża. Na koniec wysłał jej zdjęcie i 3 słowa
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”

 

 

Poprzedni artykułJak wyglądać elegancko? Dodaj stylizacji szyku dzięki paru prostym trickom
Następny artykuł„Załatwiłam sobie pracę przez łóżko. Dzięki temu dziś jestem asystentką stomatologa. W Polsce inaczej się nie da”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.