Kinga Duda kształciła się i mieszkała za granicą. Mimo ogromnej wiedzy i wielkich możliwości córka prezydenta postanowiła wrócić do kraju. Na jaw wyszły nowe, nieznane dotąd informacje na temat jej prywatnego życia. Wiemy, co było głównym powodem jej decyzji.

Kinga Duda zdecydowała się na powrót z emigracji? Jak podaje portal pomponik.pl, dziewczyna miała dosyć życia z dala od najbliższych i życia w biegu. Ojciec Andrzeja Dudy skomentował decyzję wnuczki.

Kinga Duda wraca do Polski?

Według portalu pomponik.pl 25-letnia córka prezydenta zdecydowała się na dokończenie zawodowych obowiązków dla brytyjskiej firmy zdalnie. Kinga Duda miała uznać, że życie z dala od rodziny nie jest dla niej najlepszym rozwiązaniem.

– Zaczyna aplikację w Polsce. Cieszę się, że będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki — zdradził dziadek Kingi Dudy, profesor Jan Duda cytowany przez portal pomponik.pl. 

  1. Szef MSZ odejdzie ze stanowiska. Minister potwierdził informacje
  2. Nieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczu
  3. Niepełnosprawna kobieta oszukała Andrzeja Dudę. Prezydent się nabrał, skandaliczne zachowanie tłumaczyła w zaskakujący sposób

Kinga Duda musiała wrócić?

Jak informuje portal pomponik.pl, córka prezydenta rozważała wyjazd do Stanów Zjednoczonych, jednak propozycja, jaką otrzymała w Wielkiej Brytanii, ułatwiła jej podjęcie decyzji. Kinga Duda nie chciała, by w Polsce oceniano ją przez pryzmat rodziny.

– Do dzisiaj mamy różnice w wielu sprawach, ona ma swoje zdanie, ja mam swoje — przyznał Andrzej Duda cytowany przez portal pomponik.pl. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kinga Duda
Fot. Jakub Kaminski/East News

Kinga Duda wróci do Polski na stałe?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  2. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby
  3. Właściciel restauracji umieścił ogłoszenie. Reakcje zwaliły go z nóg, ostrzega wszystkich
  4. Pamiętacie Jolę z ”Rancza”? Zrobili jej zdjęcia, niesamowite, jak teraz wygląda
  5. Czytelniczka: „Obiecał, że dla mnie odejdzie od żony. Po kilku dniach wszystko się zmieniło”
  6. TVN pilne ostrzega wszystkich Polaków. Niebawem się zacznie

Źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułAgata Duda w centrum wielkiej afery. Złożono wniosek w jej sprawie, jest naprawdę poważnie
Następny artykułNowe projekty uderzą w portfele Polaków. Na horyzoncie kolejne opłaty, wszyscy łapią się za głowę
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.