Kinga Duda po wyborach prezydenckich zyskała ogromną popularność. Zainteresowanie mediów wzbudza teraz każdy ruch, słowo czy czyn córki prezydenta. Zagraniczna prasa, radio i telewizja również zauważyły młodą prawniczkę. Polakom nie spodobało się jednak, do kogo została porównana.

Kinga Duda została solidnie sprawdzona przez zagraniczne media, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii gdzie ostatnio uczyła się, pracowała i mieszkała. Córka prezydenta została porównana do pewnej osoby — nie wszystkim się to spodobało.

Kinga Duda obrazi się na brytyjskie media? Wszystko przez jedno porównanie

Dziennikarze brytyjskich mediów zwrócili uwagę na Kingę Dudę przez pryzmat wyborów prezydenckich. W The Sunday Times pojawił się artykuł, wedle którego ostatnie wydarzenia polityczne w Polsce były jedną z najbrzydszych bitew w nowej historii naszego kraju.

Kinga Duda została rozliczona ze swoich słów wypowiedzianych podczas wieczoru wyborczego  o korych pisaliśmy niedawno. Magazyn zarzucił jej, że jej przemowa nie jest spójna z kampanią ojca, co wprowadza wiele niedopowiedzeń w państwie. 

  1. Janusz Palikot nagle przekazał wiadomość o tragedii. Śmierć zabrała bliską osobę, zwyciężyła choroba
  2. Podobnego zdjęcia Kingi Dudy jeszcze nigdy nie widzieliśmy. Wielu będzie zaskoczonych tym, jak spędza wakacje
  3. Adam Małysz nagle ujawnił prawdę o swojej żonie. ”Psychika płatała jej figle”

Brytyjskie media ostro o Kindze Dudzie

The Sunday Times nazwał córkę Andrzeja Dudy polską Ivanką Trump. W sieci od razu pojawiły się nieprzychylne komentarze dotyczące tego, że takie nazwanie młodej prawniczki może być obraźliwe i nie na miejscu.

Polska Ivanka Trump błaga o jedność, ale rządzący maszerują do dyktatury. Kinga Duda próbowała uleczyć rany swojego narody po gorzkich wyborach, które pozwoliły partii jej ojca zacieśnić władzę. Była to jedna z najbrzydszych bitew wyborczych w najnowszej historii Polski. Ale gdy Andrzej Duda został wybrany na drugą kadencję, w krajowych mediach pojawiło się nowe źródło fascynacji: jego córka Kinga — napisano w The Sunday Times.

Jak myślicie, czy takie porównanie jest trafne?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kinga duda
Fot. Fragment Wieczoru Wyborczego, TVP Info

Kinga Duda została porównana do Ivanki Trump.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Okrasa ujawnił tajemnicę optymalnego ciasta na pierogi. Kluczem jest 1 krok, sprawia, że nigdy się nie rozpadają
  2. Straszne odkrycie w polskim jeziorze. Spędzał tam wakacje z rodziną
  3. Czy pierwsza dama powinna dostawać wynagrodzenie? Wiadomo, ile zarabia Agata Duda
  4. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało
  5. Rodzina Agnieszki Kotońskiej właśnie się powiększyła. Gwiazda „Gogglebox” wszystko trzymała w tajemnicy, płyną gratulacje
  6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Śmierć przyszła nieubłaganie, nie żyje zasłużony Polak

Źródło: wp.pl

 

Poprzedni artykułSkandaliczny napis na grobie Beaty i Piotra. Przechodniów zmroziło, gdy zauważyli prawdę
Następny artykułLATO BEZ OGRANICZEŃ Z CZYSTĄ SKÓRĄ od GARNIER!
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.