Kinga Duda ma zaledwie 24 lata, a już ma na koncie wiele sukcesów zawodowych, o jakich mogą pomarzyć doświadczeni już prawnicy! Córka Prezydenta Andrzeja Dudy osiąga coraz to większe sukcesy, a jej CV zwala z nóg. Sprawdź, co udało się już jej osiągnąć. 

Dzieci polityków chętnie pokazują się u boku znanych rodziców, a nierzadko także wchodzą na dłużej do show-biznesu. Zupełnie inaczej jest z córką Prezydenta Andrzeja Dudy. Kinga Duda wybrała naukę ponad blichtr mediany, a efekty tego działania budzą podziw. Lista osiągnięć studentki jest bardzo długa, a ma ona zaledwie 24 lata!

Kinga Duda skończyła studia

Kinga Duda miesiąc temu skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, o czym poinformował jej dumny tata. Przed córką Prezydenta stoi cały świat!

– Studia prawnicze dają dużo większe możliwości. Gdy ma się bogate CV i zna języki obce, po ich ukończeniu można robić karierę w administracji, w międzynarodowych organizacjach w Brukseli, ONZ, czy Banku Światowym. Prawnicy są też bardzo cenieni w dyplomacji – podkreśla Łukasz Guza, dziennikarz i prawnik w rozmowie z Super Expressem

Jakie CV ma Kinga Duda?

Kinga Duda wchodzi powoli na rynek pracy, w świat prawniczy, który jest szczególnie hermetyczny. Córka Prezydenta ma o tyle łatwiej, że jeszcze podczas studiów udało jej się wiele osiągnąć. To sprawia, że przyszli pracodawcy będą się o nią bić! Dziennik Super Express pokazał CV Kingi Dudy specjalistce od poszukiwania pracowników do firm. Jak oceniła szanse córki Andrzeja Dudy

– Jest imponujące, mimo młodego wieku. Widać, że już na studiach dbała o to, żeby zdobywać nie tylko wiedzę, ale także doświadczenie. Odbyła już pięć staży — pierwszy rozpoczęła jeszcze przed studiami. (…) Bez problemu znajdzie pracę w Polsce lub za granicą — ocenia ekspertka na łamach Super Expressu.

Kinga Duda należała do dwóch kół naukowych i nawiązała współpracę z międzynarodowymi organizacjami. Doskonale zna angielski, do tego potrafi posługiwać się niemieckim. Rodzice muszą być z niej bardzo dumni!

Kinga Duda ma dopiero 24 lata, a już jest u progu międzynarodowej kariery prawniczej. Myślicie, że poszuka pracy w Polsce, czy zdecyduje się wyjechać za granicę?

Zobacz, jak wygląda Kinga Duda:

kinga duda
fot. screen z youtube.com Telewizja Republika

Kinga Duda skończyła studia z wyróżnieniem.

kinga duda
youtube.com @Andrzej Duda

Ma imponujące CV jak na 24-latkę. 

Kinga Duda
instagram.com@KingaDuda

Czeka ją międzynarodowa kariera prawnicza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Herbuś – PIOTR BUKOWIECKI, WIEK, WZROST, PARTNER, WŁOSY, WAGA
  2. Ile wzrostu ma Beata Kozidrak? Gwiazda jest niziutka
  3. Barbara Kurdej-Szatan zastąpiona! Właśnie poznaliśmy nową prowadzącą „The Voice Kids”
  4. Joanna Liszowska rzuci aktorstwo dla kariery muzycznej? „Pragnę śpiewać. Jeżeli nie teraz, to kiedy?”
  5. Michał Wiśniewski w nowej fryzurze! Planuje zmianę kariery?

źródlo: se.pl

Poprzedni artykułMarta Wierzbicka schudła i wzbudziła kontrowersje. Fanom nie podoba się jej wygląd: „Skóra i kości”
Następny artykułZnaki zodiaku, które mają najwyższe IQ! Są superinteligentne
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.