Kinga Duda będzie miała o czym opowiadać swoim znajomym i dziadkom! Młoda prawniczka lada moment pozna Donalda Trumpa. Córka pary prezydenckiej jest już w USA. Ta informacja była trzymana w ścisłej tajemnicy aż do ostatniej chwili. Znamy szczegóły spotkania na szczycie!

Do niedawna Kinga Duda konsekwentnie trzymała się z daleka od świata wielkiej polityki. Młoda prawniczka nie towarzyszyła rodzicom podczas oficjalnych spotkań i przyjęć. Jedyna córka pary prezydenckiej do tego stopnia dystansowała się od działalności rodziców, że nawet nie przeprowadziła się do Warszawy. Czyżby Pierwsza Córka postanowiła, że od teraz będzie wspierać Andrzeja Dudę, stojąc u jego boku? Nie uwierzycie, w jakich okolicznościach spotka się z Donaldem Trumpem! 

Kinga Duda pozna Donalda Trumpa?

Jak informuje portal gazetaprawna.pl, polska para prezydencka wyruszyła w oficjalną podróż do Stanów Zjednoczonych. Chociaż wizyta była planowana już od dawna i wylot nie stanowił zaskoczenia, nikt nie spodziewał się, że tym razem Andrzej Duda zabrał ze sobą córkę Kingę

Kinga Duda pozna Donalda Trumpa podczas uroczystego przyjęcia w Białym Domu. Prezydent Stanów Zjednoczonych razem z żoną Melanią zdecydowali się wyprawić bal na cześć gości z Polski. Para prezydencka z córką planowo wylądują na miejscu około godziny osiemnastej. Następnie wsiądą do ekskluzywnej limuzyny VIP, która zawiezie ich do Waszyngtonu. Tam zostaną oficjalnie powitani przez gospodarzy w Gabinecie Owalnym. 

Na razie nie wiemy, co Kinga Duda i jej mama Agata Duda włożą na przyjęcie w Białym Domu. Możemy być jednak spokojni — obie panie słyną z dobrego gustu oraz zachowawczości i na pewno nie popełnią gafy! Po uroczystości wszyscy troje będą pozować do oficjalnych fotografii. 

Dlaczego Andrzej Duda przyjechał do USA?

Według ustaleń portalu fakt.pl Andrzej Duda i Donald Trump mają w planach nie tylko pozowanie do zdjęć oraz dobrą zabawę. Jeszcze dzisiaj polscy i amerykańscy dyplomaci — pod przewodnictwem głów państwa — wezmą udział w konferencji prasowej. 

Obaj panowie mają podjąć decyzję odnośnie do zwiększenia ilości amerykańskich wojsk w Stanach Zjednoczonych. Przedmiotem ich dyskusji będzie również obecna sytuacja na Ukrainie i Bliskim Wschodzie. Duda i Trump liczą na to, że spotkanie zakończy się podpisaniem nowego porozumienia między Polską a USA. 

Wyobrażacie sobie, że Kinga Duda pozna osobiście prezydenta Stanów Zjednoczonych? Jesteśmy pewni, że wypadnie świetnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kinga duda
fot. facebook.com Kinga Duda

Kinga Duda pozna dziś prezydenta Stanów Zjednoczonych!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSyn Tamary Arciuch ma już 19 lat. Niedawno zdał maturę
Następny artykułAgata Duda podczas spotkania z Donaldem Trumpem skradła całe show. Wygląda lepiej niż Melania
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.