Kinga Duda i Maciej Musiał: plotki, że córkę pary prezydenckiej i aktora łączy coś więcej, niż zwykła sympatia, krążą już od dawna. Od kiedy pochłonięta rozmową – i sobą – para została przyłapana na wieczornym spacerze, fani gwiazdora Rodzinki.pl nie zaznali spokoju. Czy to tylko przyjaźń, czy jednak kochanie? Aktor PIERWSZY raz opowiedział o ich relacji!

On jest uwielbianym aktorem, za którym wzdychają miliony fanek w całym kraju. Ona – wzorową studentką wydziału prawa i córką prezydenta. Bez wątpienia łączy ich sympatia, ale na pewno tylko tyle? Czy Kinga Duda i Maciej Musiał to wyłącznie para dobrych przyjaciół? A może po prostu wolą utrzymać swoją romantyczną relację w tajemnicy? Gwiazdor postanowił ostatecznie wyjaśnić, co jest między nim a Kingą! Spodziewaliście się tego? A może wręcz przeciwnie? 

Czy Kinga Duda i Maciej Musiał byli razem?

Maciej Musiał ostatnio pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego. Młody aktor wyjaśnił przy okazji, że chociaż cały czas poszukuje tej jedynej, na razie szczęście się do niego nie uśmiechnęło. Opowiedział także, w jaki sposób poznał Kingę Dudę i co naprawdę łączyło go z córką Pierwszej Pary. 

Okazuje się, że Kinga Duda i Maciej Musiał nigdy nie byli parą! Aktor stanowczo zdementował dotychczasowe plotki w talk-show TVN. Chociaż bez wątpienia oboje bardzo się lubią, a Kinga nawet oprowadziła kolegę po Pałacu Prezydenckim, między nimi nigdy nie doszło do czegoś poważniejszego. Szczególnie że – według ustaleń pudelek.pl – studentka prawa niedługo później miała umówić się na randkę z innym mężczyzną!

Jak poznali się Kinga Duda i Maciej Musiał? 

Jak podaje pudelek.plKinga Duda i Maciej Musiał poznali się przez wspólnego znajomego. Aktor zaczepił młodą kobietę na Facebooku, ona odpowiedziała i tak rozpoczęła się ich wieloletnia już znajomość. 

Okazało się, że gwiazdor wspierał młodą kobietę w trudach radzenia sobie z rolą córki prezydenta Polski. Musiał miał również wybawić Kingę z bardzo poważnej opresji. Co się stało?

– […] Szliśmy bulwarami i ją uratowałem. Szło dwóch pijanych facetów i jeden ewidentnie leciał na Kingę. A ja wtedy stanąłem między nimi i ją obroniłem – cytuje aktora pudelek.pl

To wspaniale, że Kinga Duda ma tak wspaniałego kolegę, na którego może liczyć w nawet najtrudniejszym momencie. Życzymy córce prezydenta i Maciejowi Musiałowi, aby ich przyjaźń przetrwała kolejne lata! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kinga duda i maciej musiał
fot. instagram.com @maciejmusial_official

Kinga Duda i Maciej Musiał byli parą? Bynajmniej!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułLucyna Malec z „Na Wspólnej” opowiedziała o opiece nad niepełnosprawną córką
Następny artykułŻyczenia imieninowe dla Jakuba. Piękny wierszyk
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.