Kinga Duda w CKM? Jakim cudem piękna, lecz stroniąca od show-biznesu córka prezydenta znalazła się w magazynie dla panów? Tego zdecydowanie nikt nie spodziewał się Kindze Dudzie, na co dzień studiującej prawo na prestiżowym polskim uniwersytecie. Co córka Andrzeja Dudy robi w CKM?

Córka Prezydenta Andrzeja Dudy stroni od mediów, raczej skupiając się na studiach i nauce. Tym większym zaskoczeniem dla wszystkich było znalezienie się córki Prezydenta w magazynie dla panów – o czym mogliśmy przeczytać w Fakcie. O co chodzi?

Skąd się wzięła Kinga Duda w CKM?

Magazyn CKM z okazji swoich 18 tych urodzin opublikował na swoich łamach ranking 50 najseksowniejszych Polek. Kinga Duda w CKM? Okazuje się, że w magazyn w swoim rankingu umieścił samą córkę Prezydenta. Kinga zajmuje wysoką piątą pozycję, przed nią znajdują się jedynie Ola Ciupa, Emily Ratajkowski, Paula Tumala, czy zwyciężczyni Sandra Kubicka. Co ciekawe, Kinga Duda pokonała między innymi Dodę, Annę Muchę, Natalię Siwiec, Wodziankę czy nawet Joannę Krupę.

Co robi Kinga Duda?

Kinga Duda w przeciwieństwie stroni od show-biznesu. Pojawia się publicznie z tatą tylko podczas ważnych uroczystości, czego również stara się nie robić zbyt często. Córka Prezydenta pozostała w rodzinnym Krakowie, gdzie studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, jest bardzo lubiana przez innych studentów, co więcej została wyróżniona w międzynarodowym konkursie prawniczym.

Rodzicie z pewnością są z niej dumni, jednak mają również powody do zmartwień, jednym z nich jest przepracowanie się i towarzyszący jej stres. Jak podaje Fakt, ostatnio Kinga potrzebowała jeszcze większego wsparcia, ponieważ jej koleżanka z drużny – Karina zmarła, co Kinga bardzo przeżyła, gdyż dziewczyny przyjaźniły się. Kinga jest bardzo ambitna, a w planach ma rozwijać się jako prawnik także za granicą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kinga Duda w CKM
materiały prasowe CKM

Kinga Duda w CKM? Córka Prezydenta znalazła się w rankingu 50 najseksowniejszych Polek.

1
2
3
4
Poprzedni artykułAgnieszka Woźniak-Starak i Kuba Wojewódzki. „To absolutnie mój typ mężczyzny”
Następny artykułKrótka fryzura Katarzyny Warnke to HIT. Tysiące Polek chce ją mieć!
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.