Kinga Duda: wiek córki Andrzeja Dudy budzi niemałe zaskoczenie wśród Polaków. O jedynym dziecku prezydenta i jego żony w ogóle niewiele wiadomo. My postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej „Pierwszej Córce”. Czym zajmuje się Kinga Duda? Wyrosła na prawdziwą piękność. 

Już niejedna córka polskiego polityka próbowała zaistnieć w mediach: z lepszym lub gorszym skutkiem. Kasia Tusk jest jedną z najbardziej uznanych blogerek w naszym kraju, ślub Oli Kwaśniewskiej przez długie miesiące gościł na łamach kolorowej prasy, a Agata Buzek zdobyła sławę jako aktorką. Dzięki niezwykłej urodzie Kinga mogłaby z powodzeniem brylować w towarzystwie. Kinga Duda: wiek córki prezydenta budzi zaskoczenie. Jak na tak młodą osobę wiedzie niezwykle poukładane życie! Czy zobaczymy ją kiedyś na celebryckich ściankach?

Ile lat ma Kinga Duda? Jak wygląda?

Kinga przyszła na świat w 1995 roku, jednak jej dokładna urodzenia jest nieznana, podobnie jak informacje dotyczące wzrostu. W ubiegłym roku ukończyła 24 lata.

Kingi Dudy nie znajdziemy ani na Instagramie, ani w kronikach towarzyskich. Kiedy rodzice przeprowadzili się do Warszawy, postanowiła zostać w Krakowie. Powód? Chciałaby ukończyć studia.

Pierwszy raz Polska usłyszała o Kindze Dudzie, kiedy stanęła u boku swojego ojca, by wspierać go w wyborach prezydenckich. Jako młoda i niezwykle atrakcyjna kobieta o jasnych włosach i oczach, wzbudziła niemałe zainteresowanie, zarówno pośród przeciwników, jak i sojuszników Andrzeja Dudy. Media szybko okrzyknęły ją ikoną stylu: Kinga zawsze prezentowała się elegancko, ale zarazem dziewczęco i nigdy nie popełniła faux-pas. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czy Kinga Duda ma chłopaka?

To studentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, który wcześniej ukończył jej ojciec, prezydent Andrzej Duda. Jak informuje portal plotek.pl, Kinga od lat pozostaje w związku ze swoim rówieśnikiem o imieniu Karol, studentem Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podobno rodzina jest zachwycona wybrankiem Kingi! Jak powiedział jej dziadek Jan Tadeusz Duda w rozmowie z Super Expressem

To jest prawdziwa miłość. Karol często odwiedza nas z Kingą. To miły, kulturalny i ułożony chłopak. […] Kinga jest z Karolem od dłuższego czasu. Piękna z nich para. Wyglądają na bardzo zakochanych. […] Życzę im z całego serca, aby się pobrali.

Jak na młodą, atrakcyjną kobietę, Kinga Duda wiedzie niezwykle poukładane życie: wieloletni partner, studia… Znakomicie poradziła sobie z presją i uniknęła pułapek nagłej sławy. Gratulujemy!

Kinga Duda: wiek może was zmylić. Zobaczcie jak wygląda:

kinga duda wiek
fot. instagram.com @memy_niko

Kinga Duda: wiek córki prezydenta może budzić zdumienie. Jak na tak młodą osobę wykazuje zadziwiająco wiele rozsądku!

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.