Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Rusin wpłaciła na WOŚP ogromną sumę. Dziennikarka TVN ma gest

Kinga Rusin wpłaciła na WOŚP ogromną sumę. Dziennikarka TVN ma gest

kinga rusin
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 31.08.2019 Dzien prasowy Dzien Dobry TVN n/z: RUSIN KINGA

Kinga Rusin od zawsze wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku podczas finału akcji charytatywnej dziennikarka przebywała za granicą. Mimo to gwiazda postanowiła wesprzeć działalność Jurka Owsiaka na odległość. Rusin przekazała aż 30 tys. zł na WOŚP.

Kilka miesięcy temu Kinga Rusin odeszła z Dzień Dobry TVN. Od tego momentu dziennikarka odsunęła się w cień i rzadko można zobaczyć ją w mediach.

Kinga Rusin wsparła WOŚP

Od listopada Kinga Rusin wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą przebywa na małej wyspie na Oceanie Indyjskim. Wydawać by się mogło, że dziennikarka ma teraz wakacje życia, ale nic bardziej mylnego! Gwiazda intensywnie pracuje nad swoją marką.

Kinga Rusin na bieżąco śledzi, co dzieje się w kraju. Dziennikarka czyta newsy o sobie i dementuje wszelkie plotki. Doskonale wiedziała również, kiedy odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazda wraz z partnerem postanowiła wesprzeć inicjatywę Jurka Owsiaka na odległość.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 31 stycznia. Jak zawsze akcję charytatywną wsparło bardzo dużo celebrytów. Sławne osoby przekazały na licytację cenne przedmioty lub spotkania z nimi. Andrzej Chyra wystawił na licytację sprzątanie domu lub mieszkania. Aktor sam podejmie się wyzwania.

Dawid Podsiadło przekazał na licytację trzy serniki, które sam upiecze i dostarczy. Kinga Rusin również zdecydowała się wesprzeć WOŚP. Za pośrednictwem Instagrama dziennikarka poinformowała, że razem z ukochanym Markiem przekazuje aż 30 tysięcy złotych na WOŚP.

Kinga Rusin na drugim końcu świata

Kinga Rusin o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy opowiedziała też lokalnym mieszkańcom wyspy, na której akurat przebywa.

Dziś wszyscy na świecie gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Przesyłamy Wam trochę lokalnych, wyspiarskich pozytywnych wibracji, wpłacamy razem z Markiem na konto Orkiestry 30 tysięcy i zachęcamy do dokładania cegiełek. Pobijmy kolejny rekord! Razem stanowimy niesamowitą siłę! Moc to działanie! – powiedziała w sieci.

Kinga Rusin jest niezwykle podekscytowana na wideo, które opublikowała. Gratulujemy świetnej decyzji!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: