Kinga Rusin obchodzi dzisiaj 50. urodziny. Aż ciężko uwierzyć, że popularna dziennikarka osiągnęła już tak poważny wiek. Jakiś czas temu gwiazda zdradziła swój sekret na zachowanie młodzieńczego wyglądu i zgrabnej sylwetki, która jest jej znakiem firmowym. Przez ostatnie kilkanaście lat przeszła ogromną metamorfozę i w dalszym ciągu wygląda na 30-latkę.

Kinga Rusin to bardzo przedsiębiorcza kobieta, która miewała w życiu wzloty i upadki. Dzisiaj śmiało może powiedzieć, że jest kobieta sukcesu i wyszła na prostą. Uroda dziennikarki w dalszym ciągu przyciąga wzrok niejednego mężczyzny.

Kinga Rusin kończy 50 lat

Przed kilkunastoma laty Kinga Rusin była jedną z pierwszych osób pojawiających się na nagłówkach czołowych polskich magazynów. Nie zawsze były to przyjemne informacje, a najgłośniejsza dotyczyła rozpadu małżeństwa z Tomaszem Lisem. Dziennikarz zostawił ją dla Hanny Lis, która, nawiasem mówiąc, była świadkiem na ich ślubie i przyjaciółką Kingi.

– Wtedy czułam, że zaczynam od zera, siadałam na podłodze w tym dużym domu i płakałam, nie miałam siły wstać – mówiła Kinga Rusin w wywiadzie dla Twojego Stylu w 2005 roku.

Dzisiaj po tych chwilach nie ma już śladu. Dziennikarka jest szczęśliwą i spełnioną bizneswoman, która od 10 lat związana jest z przystojnym prawnikiem Markiem Kujawą. Jakiś czas temu postanowiła zakończyć swoją przygodę z Dzień Dobry TVN i zająć się rozwojem firmy kosmetycznej, przy okazji przeprowadzając się na malownicze Malediwy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Gwiazda bardzo często wrzuca na swojego Instagrama zdjęcia, na których możemy podziwiać jej w dalszym ciągu młodzieńczą i piękną sylwetkę. Kinga utrzymuje doskonałą formę, co przekłada się na to, że z roku na rok wygląda coraz młodziej.

Kinga Rusin wiek

Mimo 50 lat na karku Kinga Rusin kompletnie nie wygląda na swój wiek. W wywiadzie dla Vivy! w 2017 roku stwierdziła, że jest bardzo zadowolona z tego, że ludzie lubią porównywać jej stare zdjęcia z nowymi.

 Cieszę się, że portale wrzucają moje stare zdjęcia. I robią porównania. Tak wyglądałam, byłam grubsza, źle umalowana, źle ubrana. Nie zwracałam na to uwagi. Nie dbałam o siebie. Teraz bez problemu mogę pokazać brzuch. A przy okazji, nie mam nic sztucznego – mówiła Kinga Rusin.

Mimo wyjazdu za granicę gwiazda w dalszym ciągu wspiera polskie organizacje, a także na bieżąco komentuje wydarzenia, które mają miejsce w naszym kraju. Zazwyczaj robi to na Instagramie, gdzie niedawno zdradziła, co jest prawdziwym sekretem jej młodzieńczego i pięknego wyglądu.

– Prawdziwy sekret mojego dobrego wyglądu tkwi jednak w czymś zupełnie innym – w świadomych wyborach. Nie jem mięsa, lubię się ruszać, nie stosuję używek, pozytywnie myślę, a przede wszystkim, od ponad 9 lat, do pielęgnacji twarzy i ciała używam wyłącznie 100% naturalnych kosmetyków – napisała Kinga Rusin.

Redakcja lelum.pl składa najserdeczniejsze życzenia i samych sukcesów Kindze Rusin!

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Kinga Rusin obchodzi dzisiaj 50. urodziny.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Popularna dziennikarka mimo upływających lat w dalszym ciągu utrzymuje doskonałą sylwetkę i młodzieńczy wygląd.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułPrzyrodnia siostra Meghan Markle poszła do telewizji. Padły mocne słowa
Następny artykułW oknie życia znaleziono noworodka. Przy dziecku był list
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl