Kinga Rusin nie była w stanie się powstrzymać i na oczach tysięcy widzów, rozpłakała się podczas sobotniego wydania Dzień Dobry TVN. Dziennikarce trudno jest poradzić sobie z sytuacją, w jakiej się znalazła.
 
Kiedy podczas dzisiejszego wydania programu Dzień Dobry TVN, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik łączyli się z pozostałymi prowadzącymi porannego magazynu telewizyjnego, nikt nie spodziewał się takiego wybuchu emocji. Wystarczyło jedno pytanie, by Kinga Rusin zalała się łzami. 
 
 
Kinga Rusin płacze w Dzień Dobry TVN
 
W dzisiejszym wydaniu popularnego, porannego programu TVN, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik połączyli się ze swoją koleżanką z pracy, by dowiedzieć się, jak radzi sobie podczas izolacji, a także jak planuje spędzić Wielkanoc. Okazuje się, że Kinga Rusin znalazła się w bardzo trudnej dla niej sytuacji. Dziennikarka rozpłakała się na oczach tysięcy widzów.  
 
 
 
Kinga Rusin w Święta Wielkanocne, tak jak większość z nas, nie zasiądzie do stołu ze swoją rodziną. Jak wynika ze słów dziennikarki, bardzo ciężko to znosi. 
 
Chyba pierwszy raz w życiu będę spędzała te święta sama – wyznała gwiazda, nie mogąc powstrzymać łez.
 
 
Kinga Rusin tegoroczne święta wielkanocne będzie spędzać sama. Zapłakana gwiazda zdradziła na antenie Dzień Dobry TVN, jak będą one wyglądać. 
 
– My bardzo poważnie podchodzimy do tych obostrzeń. I muszę chronić moją mamę, która jest w grupie ryzyka. Ona jest sama, moje córki są same, ja jestem sama, no i to będzie trochę przykre – powiedziała na wizji dziennikarka, zalewając się łzami.
 
Na szczęście, na co dzień, Kina Rusin o wiele lepiej radzi sobie z panującą sytuacją. 
 
U mnie, jeśli chodzi o sprawy zawodowe, niewiele się zmieniło Jeśli chodzi o sprawy związane z tężyzną fizyczną, jak widzicie, staram się, żeby niewiele się zmieniło. – powiedziała Annie Kalczyńskiej i Andrzejowi Sołtysikowi gwiazda, która podczas rozmowy rześko pedałowała na stacjonarnym rowerku.
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
kinga rusin
@kingarusin, Instagram

Kinga Rusin od lat występuje w roli prowadzącej programu Dzień Dobry TVN. Podczas misji sobotniego odcinka gwiazda nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. 

kinga rusin
@kingarusin, Instagram

Dziennikarka w tym roku spędzi święta samotnie, bez córek i mamy, co wprowadza ją w ogromny smutek. 

kinga rusin
@kingarusin, Instagram

Gwiazda jest bardzo zżyta ze swoją rodziną, dlatego sytuacja jest dla niej tak bardzo trudna. 

źródło: pudelek.pl
 
Poprzedni artykułTVP, TVN i Polsat w święta pokażą największe filmowe hity. Podpowiadamy, co warto zobaczyć w Wielkanoc
Następny artykułMama spuściła córeczkę z oka dosłownie na kilka sekund. Tyle wystarczyło, by niemal doszło do tragedii
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.