Kinga Rusin zaliczyła ostatnio sporą wpadkę w świecie show-biznesu. Poza obszerną relacją z prywatnej imprezy opublikowała również zdjęcie z wokalistką Adele po metamorfozie. Menadżer gwiazdy skomentował to posunięcie dwoma, dobitnymi słowami.

Fotografia dziennikarki z Adele została opublikowana na oficjalnym Instagramie Kingi Rusin wraz ze szczegółowym opisem ekskluzywnej domówki wśród artystów, w której brała udział. Kinga Rusin zyskała sporo polubień i komentarzy zazdrosnych koleżanek z branży, ale pojawiła się też fala „hejtu”, jakoby prezenterka ujawniała tajne informacje i wizerunek światowej gwiazdy.

Kinga Rusin i jej wpadka

Kinga Rusin podczas tegorocznej gali Oscarów została zaproszona na elitarne przyjęcie przez samego rapera Jaya-Z i jego partnerkę Beyoncé. Na wejściu dziennikarka została poproszona o zachowanie dyskrecji i nierobienie zdjęć podczas imprezy. Sprytna prezenterka subtelnie złamała ten zakaz, fotografując się ze słynną wokalistką Adele.

Fotografia była szczególnie tajna, ponieważ obecnie piosenkarka nie dodaje publicznych zdjęć ze swoim wizerunkiem. Na obrazku ledwo można poznać dawną Adele – artystka schudła teraz ponad 30 kilogramów! Selfie z gwiazdą szybko trafiło na oficjalnego Instagrama dziennikarki, a w treści znalazła się szczegółowa relacja z wydarzenia z wymienionymi nazwiskami artystów. Fotka natychmiast rozeszła się po sieci.

  1. Polka miała wynająć płatnego zabójcę za 16 tys. złotych, żeby zabić byłego męża. Plan był prosty
  2. Zostawiła półtoraroczne dziecko z pijaną babcią. Kobieta poszła na imprezę i zażyła narkotyki

Co na to menadżer Adele?

Kinga Rusin szybko stała się obiektem żartów, nawet sama żona Kamila Stocha opublikowała swoją relację z podróży na wzór opisu dziennikarki.

– Za inspirację do opisu dziękuję Kindze Rusin. – napisała we wstępie.

Użytkownicy szybko podchwycili temat i naśmiewali się z prezenterki, pisząc, że przeżywa to zdarzenie niczym mała dziewczynka. Zabrakło w tym trochę odpowiedzialności, ponieważ zdjęcie z Adele przechwyciły również zagraniczne media. Redakcja „Faktu” postanowiła osobiście zbadać sytuację i sprawdzić co na ten temat sądzi sam menadżer Adele, Benny Tarantini. Na to pytanie odpisał w mailu w dwóch dobitnych słowach.

– Bez komentarza. – wyznał Tarantini, PR menadżer gwiazdy.

Kinga Rusin zrozumiała powagę sytuacji i postanowiła usunąć zdjęcie z sieci. Na Instagramie napisała nawet oficjalnie oświadczenie, ale wyłączyła możliwość komentowania go.

– Chowam go na razie do archiwum. To było szaleństwo, którego nie przewidziałam. – podsumowała.

Czy ta decyzja była słuszna?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kinga Rusi w kreacji na Oscary 2020
instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin szampańsko bawiła się podczas tegorocznych Oscarów.

portret Kingi Rusin
instagram.com/kingarusin

Na Instagramie opublikowała zdjęcie z Adele z prywatnej imprezy, co mogło wywołać kontrowersje.

Kinga Rusin w futerku na czerwonym dywanie
instagram.com/kingarusin

Zrozumiała jednak swój błąd i zdecydowała się usunąć zdjęcie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przepis na domową pizzę. Trik na genialne ciasto, smak jak z najlepszej włoskiej pizzerii
  2. Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele
  3. Iwona Pavlović została blondynką. Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie

źródło: fakt.pl

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.