Kinga Rusin wywołała ostatnio falę komentarzy odnośnie swojego zdjęcia z Adele podczas Oscarów. Teraz jednak przełamała ten ciąg i z okazji Walentynek podzieliła się z czytelnikami czymś wyjątkowym. Opublikowała romantyczne zdjęcie ze swoim ukochanym nad brzegiem morza.

Gwiazda postanowiła podzielić się z obserwatorami swoim szczęściem. Na zdjęciu zza oceanu widać, że para żyje w szczęśliwym i udanym związku. W dodatku obrazek jest bajeczny, bo oboje znajdują się na rajskiej wyspie. Co dziennikarka wyznała w poście?

Kinga Rusin: partner

Kinga Rusin na opublikowanym zdjęciu czule wtula się w swojego przystojnego ukochanego. Oboje są na nim szczęśliwi i wyglądają bardzo naturalnie. Gwiazda wstawiła romantyczny post z okazji święta Walentynek.

– Dzięki Tobie mam walentynki codziennie… – podpisała rozmarzona prezenterka na swoim Instagramie.

Kinga Rusin i jej ukochany są razem już 10 lat. Ostatnio obchodzili swój jubileusz. W świecie show-biznesu to naprawdę imponujący staż związku. Partnerzy raczej unikają rozgłosu i rzadko pokazują się publicznie na zdjęciach.

Sama Joanna Krupa skomentowała pozytywnie fotografię:

– Przepiękna para! – napisała pod zdjęciem.

Echo ostatnich wydarzeń jednak dało o sobie znać. Jeden z użytkowników odniósł się do nich wspierającymi słowami.

– Cudo. Pani Kingo i to najważniejsze. Głowa do góry pierś do przodu. Jest Pani wolnym człowiekiem, którego prawem jest mówić, pisać, myśleć to, co Pani chce – skomentował jeden z fanów.

  1. Joanna Liszowska pokazała córki. Zdjęcie dziewczynek zachwyciło fanów
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę

Kim jest Marek Kujawa?

Marek Kujawa jest warszawskim adwokatem prowadzącym własną prestiżową kancelarię i kontynuuje w ten sposób rodzinną tradycję. Jest nieco młodszy od swojej partnerki.

Zakochani poznali się w podróży, na greckiej wyspie Rodos, a konkretnie greckim przylądku Prasonisi, czyli mekce surferów. Podobno połączyły ich właśnie sporty wodne takie jak kitesurfing i inne pasje. Marek, zanim poznał Kingę, zajmował się działalnością dydaktyczną i przez kilka lat prowadził wykłady na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Kinga Rusin
instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin opublikowała romantyczne zdjęcie ze wspólnego wyjazdu z ukochanym.

kinga rusin
instagram.com/kingarusin

To, co napisała pod zdjęciem, wzruszyło jej fanów.

prezent
fot. instagram.com/kingarusin

Para obchodziła niedawno swój jubileusz i jest to naprawdę szczęśliwy związek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadchodzi wiosna? Prognozy mówią same za siebie, w końcu wszystko jasne
  2. Mąż od jakiegoś czasu znikał wieczorami i wracał późno do domu. Żona postanowiła go śledzić, szybko odkryła prawdę
  3. Nie żyje gwiazda „Na wspólnej”. Aktorka miała 44 lata
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.