Kinga Rusin nie miała pojęcia, że jej telefon właśnie nadaje wideo live’a na Instagramie. O całej sytuacji pierwszy dowiedział się jej kolega z pracy. Zdezorientowana dziennikarka nie wiedziała, co się właściwie dzieje. Fani wszystko skrupulatnie śledzili, a przypadkowe wideo szybko trafiło do sieci. Film został nagrany w czasie trwania programu Dzień Dobry TVN.

Kinga Rusin w znanym wszystkim programie śniadaniowym występuje już od 2005 roku. Ostatnio zamieściła filmik, w którym zdradza kulisy programu. Prawdopodobnie tego samego dnia popełniła drobny błąd, który w internecie oczywiście nie zginął.

Kinga Rusin nadała przypadkowy wideo live

Osoby obserwujące Kingę Rusin były ostatnio świadkami dziwnego live’a, na którym widać jedynie sufit studia programu Dzień Dobry TVN. Okazało się, że dziennikarka zostawiła telefon na stole i nawet nie zdawała sobie sprawy, że właśnie coś się nagrywa.

Na ratunek przyszedł jeden z jej kolegów z pracy, który w pewnym momencie pojawił się w zasięgu kamery i powiedział do kogoś, że otrzymał informację, iż:

– Kingi telefon leży w kuchni, a daje na Insta live’a.

Na filmie widać jak zaskoczona prezenterka nieśmiało bierze telefon do ręki, pytając, czy to rzeczywiście live. Wkrótce przerywa nagrywanie.

  1. Wielkie zmiany w emeryturach. Już od lipca można skorzystać, jest jeden warunek
  2. Premier Morawiecki apeluje do Polaków. Mówi, co się wydarzy w kraju w najbliższej przyszłości
  3. Lech Wałęsa zaliczył gigantyczną wpadkę. Zrobiono mu właśnie zdjęcia z wizyty u fryzjera, złamano wszystkie zasady

Kinga Rusin zdradza kulisy programu

Jeszcze prawdopodobnie tego samego dnia (wnioskując po sukience) na IGTV Kingi Rusin pojawiło się nagranie przedstawiające kulisy programu w trakcie przerwy. Dziennikarka, opowiadając o pracy, pokazuje m.in. swojego współprowadzącego, Piotra Kraśkę, który przygotowuje im śniadanie.

Prowadzący zdają się być dobrymi przyjaciółmi, jednak nie tak dawno temu, po słynnym rozdaniu Oskarów, telewizyjny partner Kingi nie omieszkał skomentować jej szczegółowej relacji z wydarzenia. Co ona na to? Więcej znajedziecie tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kinga rusin
fot. screen instagram.com/kingarusin

Wideo możecie obejrzeć tutaj. Z początku niewiele było widać.

kinga rusin
fot. screen instagram.com/kingarusin

Z pomocą w końcu przyszedł jeden z jej kolegów.

kinga rusin
fot. screen instagram.com/kingarusin

Dziennikarka nie kryła zaskoczenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja zatrzymała syna znanego adwokata. Trafił do aresztu, grozi mu nawet 5 lat więzienia
  2. Zamknięcie przedłużone, Polacy muszą czekać do Połowy czerwca. Ogromne rozczarowanie
  3. Rodzina poinformowała o śmierci uwielbianego aktora. Jego życie prywatne było fascynujące
  4. Czwarta tajemnica fatimska. Przepowiednia, która odbiera mowę
  5. Staruszka znalazła w Biedronce portfel z ogromną sumą. Cel, na który były przeznaczone pieniądze przyprawia o dreszcze
  6. Doskonałe wieści dla seniorów. Koniec uciążliwego dla nich obostrzenia, jest oficjalna deklaracja

źródło: wideo.wp.pl; pudelek.pl; jastrzabpost.pl

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.