Kinga Rusin od dawna angażuje się w sprawy społeczne i nie boi się zabierać głosu także w kwestiach politycznych. Nie jest tajemnicą, że walczy o ekologię i wspiera Strajk Kobiet. Tym razem dziennikarka związana z TVN napisała wiersz, wzorowała się na klasyce. Jak wyszło?

W niedzielny poranek Kinga Rusin na Instagramie opublikowała wpis, który na InstaStory oznaczyła jako ,,dla odważnych”. Dzieło gwiazdy już cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Kinga Rusin napisała wiersz

Wyspy Bergamuty, luty – napisała gwiazda na wstępie.

– Na wyspach Bergamutach/ Podobno jest kot w butach/ Widziano także posła/ Którego mrówka niosła/ Szczepione są miliony/ Nie ukrywane zgony/ Prezesi na ambonach/ Nie rządzą w żeńskich łonach czytamy.

To jednak dopiero początek utworu. Kinga Rusin nie zapomniała wspomnieć o kościele i Instytucie Pamięci Narodowej. Internauci są zachwyceni, w komentarzach nie brakuje miłych słów.

Ale się rymuje. Super.

– W punkt! A otoczenie cudne!

Warto też zwrócić uwagę na zdjęcie, jakie zostało załączone do wpisu. Dziennikarka znajduje się w bajkowej scenerii na Malediwach, gdzie wyleciała już jakiś czas temu.

Kinga Rusin szczerze mówi, co myśli

Niedawno o Kindze Rusin media rozpisywały się z innego powodu. Dziennikarka zabrała głos niedługo po tym, jak m.in.  Joanna Jędrzejczyk przyjęła posadę w Dance Dance Dance.  Ostro podsumowała osoby pracujące w TVP.

– Rozrywka w TVP służy przyciągnięciu przed telewizory ludzi, którzy z rozpędu obejrzą później właśnie taką quasi goebbelsowską propagandę „Wiadomości” czy innych pseudo publicystycznych „programów”. Jeżeli oddajecie swoje nazwisko i twarz kłamcom i manipulatorom, to się z nimi sklejacie – pisała wtedy.

Sama Jędrzejczyk szybko usunęła wpis, w którym chwaliła się przyjęciem propozycji zawodowej od Telewizji Polskiej. Później tłumaczyła, że zrobiła to z powodu mnóstwa obelg.

– PS. I oczywiście nie mówię o ludziach, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, ale o tych osobach publicznych, których zdecydowanie stać na odmówienie  – zakończyła Rusin.

Przypomnijmy, że pracę w tanecznym show TVP przyjął także Agustin Egurrola. 

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 Kinga Rusi napisała wiersz.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 Dziennikarka nawet z dala od kraju nie zamierza milczeć.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Dawny gwiazdor TVN też podpadł prowadzącej DDTVN. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułTrik, o jakim nie powie ci żadna kosmetyczka. Makijaż zmyjesz taniej, a cera ci podziękuje
Następny artykułZbigniew Cybulski był jednym z najzdolniejszych aktorów. Przypominamy losy artysty
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.