Kinga Rusin ostrzega internautów przed oszustami. Dziennikarka nie ukrywa swoich silnych emocji, widocznie jest wściekła. W specjalnym wpisie na Instagramie opisała całą sytuację. Okazuje się, że w sprawę są również zaangażowane inne celebrytki: Katarzyna Dowbor i Monika Olejnik. Jak działa oszust?

Kinga Rusin padła ofiarą oszusta. Teraz ostrzega swoich fanów przed jego nielegalnymi działaniami. Jestem wściekła, tym bardziej że oszust działa spoza Polski — napisała na Instagramie.

Kinga Rusin ostrzega przed oszustami

Kinga Rusin jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Dziennikarka lubi uchylać internautom rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Tym razem jednak na swoim Instagramie postanowiła nagłośnić bardzo ważną sprawę (pisownia oryginalna):

UWAGA! OSTRZEGAM PRZED OSZUSTAMI! NIE POLECAM ŻADNYCH SZEMRANYCH LEKÓW! Jedyne produkty, które reklamuję i pod którymi się z całą odpowiedzialnością podpisuję to kosmetyki mojej marki PAT&RUB. NIC WIĘCEJ! — rozpoczęła swój wpis, a wielkie litery wskazują na to, że sprawa musi być naprawdę bardzo poważna.

Kinga Rusin w dalszej części wpisu wytłumaczyła, że jej wizerunek krąży w sieci jako reklama podejrzanych medykamentów. Zaznaczyła, że został on wykorzystany bezprawnie, a ona nie wyraziła na to zgody.

Jakiś oszust próbuje wcisnąć ludziom coś, co może być niebezpieczne dla ich zdrowia i używa do tego znanych nazwisk! — możemy przeczytać, ale to nie wszystko.

Dziennikarka zdradziła, że poza sobą widziała w tej „reklamie” Monikę Olejnik czy Katarzynę Dowbor. Dodała, że do wszystkiego dołączony został całkowicie zmyślony wywiad. Zaapelowała:

Nie dajcie się oszukać! Ja nie mam z tym nic wspólnego! Podobnie jak pozostałe panie — ostrzegała.

Kina Rusin jest wściekła

Kinga Rusin we wpisie nie ukrywa, że jest wściekła z powodu całej tej sytuacji. Napisała, że oszust działa spoza Polski i nie da się go ścigać zgodnie z polskim czy unijnym prawem.

Nie kupujcie tego specyfiku (nazwy nie podaję celowo, żeby się nie utrwaliła)! To może być jakaś trucizna! Podajcie dalej! Ostrzeżcie znajomych! Piszę o tym, bo właśnie doliczyłam się u mnie na priv blisko 100 zapytań w tej sprawie… — apelowała do swoich obserwujących na Instagramie.

Jak na razie w mediach społecznościowych Katarzyny Dowbor i Moniki Olejnik nie pojawiły się żadne wpisy w tej sprawie. Jednak to nie pierwszy raz, kiedy wizerunki gwiazd są wykorzystywane przez oszustów.

Już wcześniej dało się słyszeć podobne sprawy z udziałem celebrytów. Wcześniej ofiarą oszustów padła m.in. Tatiana Okupnik czy Dominika Gwit. Co więcej, to nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Dowbor spotyka się z czymś posobnym.

Zobacz zdjęcia:

Kinga Rusin
fot. instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin ostrzega przed oszustami.

Kinga Rusin
fot. Piotr Molecki/East News

Dziennikarka nie ukrywa, że jest wściekła.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Poprzedni artykułJessica Ziółek opublikowała tajemniczy wpis na Instagramie. Sugeruje rozstanie po 10 latach związku
Następny artykułSiostra Roberta Lewandowskiego chwali się dziećmi. Pokazała ich pokój, jedna ze ścian robi ogromne wrażenie
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl