Kinga Rusin została ukarana mandatem, a nawet punktami karnymi. Tym razem złamanie przepisów było tak ewidentne, że gwiazda nie miała żadnych argumentów i musiała przyjąć karę od funkcjonariuszy. Dziennikarka zaparkowała swoje auto na samym skrzyżowaniu, by udać się po zakupy, w ten sposób zablokowała cały ruch. 

Kinga Rusin zdecydowała się na wyprowadzkę z Warszawy. Dziennikarka w stolicy jednak bywa i to nie umyka czujnemu oku reporterów Super Expressu, którzy donieśli o przewinieniu gwiazdy TVN. To nie pierwszy raz gdy Kinga łamie przepisy drogowe.

Kinga Rusin znów otrzymała mandat

Jak donoszą reporterzy SE, Rusin popełniła dość dziwne przewinienie. Jako wieloletni kierowca wiedziała przecież, że wybiera do zaparkowania miejsce niedozwolone. Zresztą nie dość, że niedozwolone to stwarzające niebezpieczeństwo dla innych kierowców, za co gwiazda dostała punkty karne.

Sytuację, jaka spotkała dziennikarkę, opisano w Super Expressie. Okazuje się, że Rusin zablokowała ruch samochodów, blokując pas skrętu:

Kinga zostawiła samochód przed samymi światłami, na pasie do skrętu w lewo, zablokowała ruch i poszła na zakupy. Przyjechała policja. Rusin próbowała się tłumaczyć, ale bez skutku – przekazał informator SE.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Faktycznie, trudno dyskutować z faktami. Dziennikarka pewnie kierowała się myślą, iż załatwi swoje sprawy szybko i sprawnie, to jednak nie tłumaczy tak zaskakującego sposobu parkowania. Za podobne wykroczenie grozi 300 złotych mandatu i 1 punkt karny.

  1. Planujesz iść do galerii handlowej? Uważaj, na miejscu możesz spotkać nie tylko obsługę sklepów, nieoficjalne doniesienia mediów
  2. Nie żyje wielki Polak. Tragiczne informacje potwierdził burmistrz
  3. Dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Wysłała mu tylko jedno zdjęcie, zniszczyła wszystko o czym marzył

Kinga Rusin rzuciła życie w Warszawie

Od pewnego czasu gwiazda zapowiadała, że nie chce już mieszkać w miejskim zgiełku i prowadzić dotychczasowego pełnego zajęć i zobowiązań życia. Gwiazda zapowiedziała, że wyprowadza się wraz z mężem na mazurską wieś.

Tam para zamieszkała w domu, blisko natury. Dziennikarka, będąc konsekwentną w swoich postanowieniach, w sierpniu po 15 latach porzuciła pracę w Dzień dobry TVN. Edward Miszczak tak skomentował jej decyzję:

– Kinga od samego początku współtworzyła Dzień Dobry TVN. Dziękujemy jej za te 15 fantastycznych lat wspólnej pracy. Jest naszą wspaniałą gwiazdą związaną ze stacją od początku jej istnienia. Szanujemy jej decyzję oraz chęć podjęcia nowych wyzwań i liczymy na realizację kolejnych programów z jej udziałem. Mamy kilka propozycji dla Kingi, rozmawiamy – cytuje wypowiedź prezesa stacji, dziendobry.tvn.pl

Kinga Rusin zdecydowała się więc na bardzo dużą zmianę przyzwyczajeń i obowiązków. Jednak jak widać miłość do drogich aut jej nie minęła. SE donosi, że w czasie otrzymywania najnowszego mandatu za wycieraczką auta znajdował się już charakterystyczny mandat od stołecznej Straży Miejskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KINGA RUSIN
fot. instagram.com @kingarusin

Gwiazda nie raz otrzymała już mandat za złe parkowanie.

kinga rusin
fot. instagram.com/kingarusin

Dziennikarka zdecydowała się wyjechać z Warszawy. Po 15 latach Kinga Rusin zrezygnowała ze współpracy z Dzień dobry TVN.

kinga rusin
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 

Gwiazda jest znana ze swojego uwielbienia do luksusu. Reporterom SE nie umknęło, że jest właścicielką naprawdę drogiego samochodu porsche panamera S-E Hybrid.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Nagła interwencja pogotowia na demonstracji. Jedna z osób klejem przykleiła dłoń do bramy
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Rozpuść w wodzie proszek do pieczenia i nałóż na włosy. Efektów nawet się nie spodziewasz, pozbędziesz się uciążliwego kłopotu
  4. Krzysztof Krawczyk przekazał wstrząsającą wiadomość. Stracił jedną z najbliższych osób, ”żegnaj”
  5. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  6. Kamera nagrała, co robi pies w pokoju małego dziecka. Rodzicom opadły szczęki
  7. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy

Źródło: se.pl, dziendobry.tvn.pl

 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl