Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Rusin pokazała ohydne zdjęcie z cmentarza. Chce się płakać na sam widok
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 31.10.2019 14:20

Kinga Rusin pokazała ohydne zdjęcie z cmentarza. Chce się płakać na sam widok

Kinga Rusin: rodzina
screen youtube.com@Magazyn Gala

Kinga Rusin pokazała na swoim Instagramie okropne zdjęcia, zrobione na cmentarzu. Widok jest naprawdę przerażający. Dziennikarka udostępniła je z bardzo ważnym apelem, który kieruje do wszystkich, którzy w najbliższym czasie wybiorą się uczcić pamięć bliskich, zapalając na ich grobie znicz, albo – co jest tutaj tematem przewodnim – zostawiając wiązankę kwiatów.

Kinga Rusin jest jedną z gwiazd, którym rzeczywiście zależy na naszej planecie. Dziennikarka stara się jak najbardziej dbać o środowisko i o to samo prosi swoich fanów. Ze względu na zbliżający się okres, w którym ludzie masowo odwiedzają cmentarz, aby uczcić pamięć swoich zmarłych, Kinga Rusin postanowiła zwrócić się do wszystkich z naprawdę ważnym apelem.

Kinga Rusin apeluje, aby nie kupować sztucznych kwiatów

Dziennikarka prosi, aby pamiętać o rozsądnym wyborze kwiatów, jakie zanosimy na groby naszych zmarłych bliskich. Ludzie bardzo często uważają, że o wiele trwalsze i lepsze będą plastikowe kwiaty, które przecież utrzymają się na grobie przez bardzo długi czas. Jednak wcale nie jest to mądry wybór!

To jest nie tylko fatalne dla środowiska, ale też nieestetyczne i nieekonomiczne. Stara plastikowa wiązanka pokryta brudem i kurzem wcale nie zdobi miejsca pochówku naszych bliskich przez okrągły rok! Wyrzucona na śmietnik, bo nie nadaje się do recyklingu, będzie rozkładała się kilkaset lat, zatruwając powietrze i wody gruntowe. Albo zostanie spalona, emitując do atmosfery trujące substancje. – napisała Kinga Rusin pod swoim zdjęciem na Instagramie.

Gwiazda ma zupełną rację, ponieważ potem wszystkie te plastikowe kwiaty lądują na śmietniku, zanieczyszczając środowisko!

Żywe kwiaty są o wiele lepszym rozwiązaniem

-Te sztuczne kwiaty przyjeżdżają do nas najczęściej z Chin, gdzie produkowane są w toksycznych warunkach, byle szybko, byle tanio bez żadnych norm. – pisze dalej w swoim poście Kinga Rusin.

Apeluje, że o wiele lepiej zdecydować się na naturalne, żywe kwiaty, będące prawdziwą ozdobą na grobie naszych bliskich, która samodzielnie się rozłoży, nie niszcząc środowiska! O wiele lepiej jest wybrać ekologiczną opcję z żywych kwiatów, aniżeli przyczyniać się do masowej produkcji plastiku.

Kinga Rusin

Kinga Rusin udostępnia na Instagramie zdjęcia z bardzo ważnym apelem, dotyczącym środowiska!

kinga rusin

Ten widok sprawia, że aż chce się płakać!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Miss Polski została zamordowana przez psychofana. Historia Agnieszki Kotlarskiej do dziś budzi grozę
  3. Dom Doroty Szelągowskiej. Mamy zdjęcia całego wnętrza, jest bardzo luksusowe FOTO
  4. Matka i córki zginęły w pożarze kamienicy w Inowrocławiu. Tata: „Córeczki umarły na moich rękach”
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne

Źródła: jastrzabpost.pl, instagram.com @kingarusin