Kinga Rusin bez makijażu wygląda zachwycająco! Urody, klasy i figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta! Dziennikarka żyje w zgodzie z naturą, a efekty jej przemiany są zaskakujące. Chociaż Kinga ma 47 lat, to wciąż wygląda jak nastolatka! Jaki jest jej sekret?

Młody wygląd przez długie lata to marzenie każdej kobiety. Niejedna z nas chciałaby ukryć oznaki upływającego czasu. Dziennikarce się to udało. Kinga Rusin bez makijażu wygląda po prostu obłędnie! Jak osiągnąć taki efekt? Dowiecie się z poniższym artykule!

Jak wygląda Kinga Rusin bez makijażu?

Dziennikarka w wielu wywiadach podkreśla, że dba o zdrowy styl życia. Kilka lat temu zrezygnowała z mięsa, regularnie uprawia sport, przestrzega diety i dostarcza organizmowi tylko wartościowe składniki. Nie bez znaczenia jest również pielęgnacja cery. Kinga ma własną firmę kosmetyczną Pat&Rub, która w ostatnich latach bije rekordy popularności. Gwiazda TVN-u jest najlepszą wizytówką swojej marki, a niejedna 47-latka chciałaby wyglądać dokładnie tak jak ona.

Dziennikarka na swoim profilu na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia. Możemy zobaczyć tam zarówno fotografie z życia codziennego, jak i te z egzotycznych podróży. Ze względu na pracę, Kinga najczęściej pojawia się w pełnym makijażu. Gdy tylko ma okazję, rezygnuje z niego i stawia na naturalność. Na zdjęciach w wersji sauté wygląda po prostu wspaniale. Czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. 

Zachwycająca uroda

W mediach panuje opinia, że w pewnym wieku nie można wyglądać pięknie i młodo. Rusin stanowi wyjątek od tej reguły! Bez inwazyjnych zabiegów z użyciem skalpela i stosowania najdroższych preparatów o unikalnych recepturach również można wyglądać zjawiskowo! Trzeba przyznać, że Kinga ma również dobre geny. Jej córki są na pewno dumne z takiej mamy! 🙂

Dziennikarka ma nie tylko nieskazitelnie gładką, jędrną i pozbawioną zmarszczek cerę. Na uwagę zasługują również jej włosy, o które dba z równą zaangażowaniem. Warto wspomnieć o tym, że Kinga nigdy nie farbowała włosów i jest wierna swojemu naturalnemu kolorowi. To dzięki temu jej włosy są tak lśniące i zdrowe. Niech Kinga Rusin będzie przykładem dla wszystkich tych, którzy nie wierzą, że można wyglądać świetnie niezależnie od wieku. Pozytywne nastawienie do świata, zrównoważona dieta, aktywność fizyczna i odpowiedni dobór kosmetyków stanowią klucz do sukcesu! 🙂

Zobacz, jak wygląda Kinga Rusin:

kinga rusin bez makijażu
instagram.com @kingarusin

Dla gwiazdy czas się zatrzymał, z roku na rok wygląda coraz młodziej. Zgadzacie się? 🙂

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPartner Moniki Mrozowskiej UJAWNIONY! Gwiazda pokazała zdjęcie
Następny artykułWaga Anny Muchy całkowicie się zmieniła. Jak udało jej się schudnąć?