Kinga Rusin i jej córki

Obraz 1 z 7

Fot.instagram.com @iga_lis

Kinga Rusin dzieci kocha. Dziennikarka, która jest jedną z najsłynniejszych osobowości w Polsce, ma dwie piękne córki. Widzowie kojarzą ją z programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN, w którym razem z Piotrem Kraśko występują w roli prowadzących. Kinga Rusin wraz ze swoim byłym mężem, Tomaszem Lisem dorobiła się dwójki przepięknych córek. Media interesują się nimi równie mocno jak rodzicami. Jesteście ciekawi jak wyglądają i kim są dzieci Kingi Rusin? 

W 1993 roku, gdy piękna dziennikarka poznała swojego byłego  męża, Tomasza Lisa – nie wiedziała, że ich związek zakończy się ślubem, którego owocem będą dwie piękne córki. Podobnie jak nie mogła spodziewać się że ślub, który wzięli rok później, zakończy się rozwodem i to najbardziej komentowanym w polskich mediach.

Dlaczego Kinga Rusin i Tomasz Lis rozwiedli się?

Gdy w 1994 roku, zaledwie 23-letnia Kinga Rusin brała ślub z Tomaszem Lisem, na swoją świadkową wybrała przyjaciółkę – Hannę Smoktunowicz. Nikt nie mógł przypuszczać, że to właśnie ona będzie powodem rozwodu tych dwoje. Brzmi jak scenariusz telenoweli? Tak! I to najlepszej z możliwych. 

Na dodatek Smoktunowicz, dziś Hanna Lis – również jest dziennikarką i to bardzo znaną. Media w 2006 roku, gdy dowiedziały się o rozwodzie Tomasza i Kingi – oszalały. Nikt nie mógł uwierzyć, że powodem rozwodu jest inna kobieta i to świadkowa i była przyjaciółka, Rusin. 

Owocem trwającego 12 lat małżeństwa Rusin i Lisa są dwie córki. 19-letnia dziś Iga i 22-letnia Pola. Obie dziewczyny wyrosły na przepiękne dziewczyny i wszystko wskazuje na to, że media długo o nich nie zapomną, dlaczego? Dziewczyny wdały się w bardzo medialne związki. 

Kinga Rusin dzieci. Czy Kinga Rusin ma dzieci?

Mówi się, że dzieci gwiazd nie mają lekkiego życia. Wychowują się w blasku fleshy, media bezustannie się nimi interesują, a one skazane są na sławę. Wystarczy spojrzeć na przykłady z zagranicy: Rodzina Kardashianów i ich reality-show, które rozpoczęło się gdy Kendall i Kylie były jeszcze małymi dziewczynkami, odbiło się na ich psychice. Czy podobnie będzie z Igą i Polą Lis? 

Córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa są bardzo aktywne w mediach społecznościowych oraz chętnie pokazują się na branżowych przyjęciach. Wystawione na widok publiczny – wszystkie ruchy z życia Igi i Poli Lis są szeroko komentowane, począwszy od ich stroju, a skończywszy na związkach. Zwłaszcza romantyczne relacje najbardziej interesują media i portale plotkarskie. Jesteście ciekawi z kim spotykają się jedne z najlepszych partii w Warszawie? 

POLA LIS. Urodziła się w 1995 roku. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin po zdaniu matury rozpoczęła studia na wydziale dziennikarstwa na Uniwersytecie St. John w Nowym Jorku. W 2016 roku media obiegła wiadomość, że najstarsza córka prowadzącej Dzień Dobry TVN zrezygnowała ze studiów w USA…dla chłopaka. Pola Lis miała zrezygnować z zagranicznej edukacji dla Andrzeja Opłatka, który uprawiał jeździectwo. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i szybko się zakończył. W myśl zasady rób to, co kochasz, a miłość sama cię znajdzie Pola Lis postanowiła poświęcić swój wolny czas na kultywowanie swojej pasji, jaką jest…piłka nożna, a dokładnie kibicowanie. Pola jest pod tym względem prawdziwą córeczką tatusia, ponieważ razem z Tomaszem Lisem regularnie jeżdżą na mecze i kibicują swoim ulubionym drużynom.

Kinga Rusin dzieci ma bardzo różne, i ani ona, ani Iga nie rozumieją zachwytu Poli nad piłką nożną. Starsza córka Rusin ceni ten sport tak bardzo, że zaczęła nawet profesjonalnie pisać o piłce nożnej, a Piotr Kraśko nazwał ją nadzieją polskiego dziennikarstwa sportowego. Czy Pola Lis sprawdzi się jako dziennikarka sportowa? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast to, że miłość rośnie wokół nas, a miłość do piłki nożnej połączyła Polę z obiecującym piłkarzem młodzieżowego klubu FC Liverpool, Kamilem Grabarą. Zakochani byli w tym roku na wspólnych, egzotycznych wakacjach na Malediwach. Czy związek na odległość zadziała?

Taco Hemingway i Iga Lis są parą?

IGA LIS. Młodsza córka Tomasz Lis i Kingi Rusin urodziła się w 2000 roku i niedawno świętowała swoje 18 urodziny. Młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa uważana jest za wschodzącą gwiazdę polskiego modelingu – Lis brała udział w pokazach polskich marek modowych takich jak Paprocki&Brzozowski czy Łukasz Jemioł. Młodsza siostra Poli wzięła udział w wielu kampaniach i sesjach zdjęciowych dla prestiżowych marek i magazynów. Jednak rok temu Iga Lis postanowiła zrezygnować z kariery modelki. Dlaczego? Odpowiedzi udzieliła Kinga Rusin w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post:

– (…) Zaczęła i zakończyła naprawdę z przytupem – zaczęła, ale zaraz spoważniała – Zasmakowała to, czego chciała, podjęła sama decyzję, że nie jest to zdecydowanie dla niej. Przed nami matury, studia, bardzo trudny rok, więc w domu koncentrujemy się zdecydowanie na tym. Nigdy nie było takiego pomysłu, ale uważam, że młody człowiek sam powinien doświadczać. Jeżeli bardzo chce się sparzyć to trudno, co zrobić. – wytłumaczyła decyzję córki dziennikarka. Widać, że Kinga Rusin dzieci wspiera jak tylko może, lubi też chwalić się nimi w mediach społecznościowych. 

Kinga Rusin dzieci ma jak widać, bardzo różne. Łączy je jednak nie tylko uroda i DNA, ale również…ambitni partnerzy. O chłopaku Poli Lis już pisałyśmy, jednak to właśnie związek Igi Lis z bożyszczem nastolatek wywołał burzę w internecie. Z kim spotyka się Iga Lis? Od jakiegoś czasu młodsza córka Rusin i Lisa spotyka się z raperem Filipem Szcześniakiem, znanym jako Taco Hemingway. Pewne źródła donoszą, że Tomasz Lis jest załamany nowym wybrankiem serca Igi i bardzo boi się o córkę. Jak dalej potoczą się losy córek Kingi Rusin? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iga Lis na wakacjach w Las Vegas. Pojechała z Taco?
  2. Kinga Rusin martwi się o córkę! Jest przerażona nowym związkiem Poli
  3. Kinga Rusin odpowiedziała Rozenek. Konflikt dotyczy kosmetyków testowanych na zwierzętach

źródło: gala.pl, viva.pl, wp.pl, se.pl, plejada.pl, jastrzabpost.pl, pomponik.pl, pudelek.pl

 

 

 

Poprzedni artykułBeata Tyszkiewicz dzieci: Córki po 40-stce a wyglądają bajecznie
Następny artykułBól podczas stosunku po ciąży. Przyczyna i leczenie