Kinga Rusin nago na okładce popularnego magazynu zwraca uwagę na pewien istotny problem. Gwiazda zdecydowała się na odważną sesję w słusznej sprawie. Czy jej apel przyniesie zamierzony skutek? Dziennikarka przyznała, co pchnęło ją do udziału w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej. Nie zabrakło kilku gorzkich refleksji!

Ta okładka przejdzie do historii magazynu. Jedna z najbardziej znanych dziennikarek TVN, która jeszcze do niedawna unikała rozbieranych zdjęć jak ognia, zdecydowała się wziąć udział w odważnej sesji. Dlaczego nagle zmieniła zdanie i postanowiła wystąpić na okładce popularnego dwutygodnika w stroju Ewy? Kinga Rusin nago usiłuje zdobyć rozgłos, który pozwoliłby głośniej przekazać pewne ważne informacje. Gwiazda TVN zdecydowała się zabrać głos w pewnej palącej kwestii, od dawna spędzającej jej sen z powiek. O co chodzi? Nie raz i nie dwa za to obrywała!

Kinga Rusin nago na okładce

Kinga Rusin wystąpiła nago na okładce najnowszego numeru magazynu Viva!. Mimo że gwiazda występuje na zdjęciu pozbawiona ubrania, nie wygląda ani wulgarnie, ani obscenicznie — wręcz przeciwnie!

Dziennikarka pozuje w otoczeniu natury, a jedynym rekwizytem jest beżowy szal, który podkreśla jej oliwkową karnację. Ma delikatny makijaż, a paznokcie pomalowane na biały odcień. Kinga Rusin nago usiadła w taki sposób, by wszystkie miejsca intymne pozostały dokładnie zakryte przed wzorkiem obserwatorów.

Mimo artystycznego charakteru sesji wzbudziła ona niemałe zamieszanie jeszcze przed publikacją ostatecznej okładki! Jak przyznała bohaterka zdjęć, o taki efekt chodziło jej od początku. Dlaczego zdecydowała się złamać swoje zasady

Dlaczego Kinga Rusin się rozebrała?

Jak podaje portal wp.pl, Kinga Rusin nago zwraca uwagę na kwestie związane z ochroną środowiska. Gwiazda TVN martwi się, że Polacy lekceważą konieczność dbania o naturę.

Dziennikarka udzieliła magazynowi Viva! wywiadu, w którym przyznała, że w przeszłości także pochodziła lekkomyślnie do niektórych spraw związanych z ekologią. Nie zwracała specjalnej uwagi, w jaki sposób się odżywia — w diecie Rusin nie brakowało mięsa oraz produktów pochodzenia zwierzęcego. Ostatecznie zdecydowała się wyeliminować je z jadłospisu na rzecz produktów roślinnych. Przyznała jednak, że nie postrzega decyzji jako poświęcenia, ponieważ teraz czuje się o wiele zdrowsza!

Dziennikarka odniosła się także do zarzutów, że nie dba o siebie. Jak czytamy na wp.pl, oskarżenia pojawiły się, gdy gwiazda zaczęła pokazywać się publicznie z lekko posiwiałymi włosami. Kinga Rusin stwierdziła, że nie widzi w tym nic dziwnego i zwyczajnie szkoda jej czasu na regularne wizyty u fryzjera. Zdaniem gwiazdy TVN każdy powinien wyglądać tak, jak uważa za stosowne. 

Kinga Rusin nago wzbudziła zamieszanie w całym kraju! Mamy nadzieję, że dzięki jej odważnemu gestowi Polacy dowiedzą się więcej na temat kwestii ochrony środowiska. 

ZOBACZ ZDJĘCIA KINGI RUSIN:

kinga rusin nago
fot. instagram.com @kingarusin

Kinga Rusin już od dawna zwraca uwagę na kwestie związane z ekologią. 

kinga rusin nago
fot. instagram.com @kingarusin

Dziennikarka jest oddaną aktywistką ekologiczną. 

kinga rusin nago
fot. materiały prasowe Viva!

Kinga Rusin nago wzbudziła sensację jeszcze przed publikacją okładki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 45-letnia piosenkarka w zaawansowanej ciąży na okładce! „Kilkukrotnie poroniłam i nie sądziłam, że to będzie możliwe”
  2. Do czego porównać ból porodowy? Kobiety i mężczyźni zawsze zadają to pytanie, poznajmy odpowiedź!
  3. Synowie Kory to dziś dorośli mężczyźni. Kim są dzieci Kory, królowej polskiego rocka?
  4. Przepisy dla wegetarian. Naleśniki ze szpinaku, pasztet z cukinii
  5. Izabela Skrybant przed śmiercią miała do córki jedną prośbę. Teraz wszystko zależy od Kasi

źródło: wp.pl

Poprzedni artykułDawid Kwiatkowski ma nową dziewczynę? Pokazał ich intymne zdjęcie, jest piękna
Następny artykułMarta Manowska wydała ostre oświadczenie do mediów. Powiedziała o stanie zdrowia ojca
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.