Kina Rusin jest poważnie chora. Z tego względu nie pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Fani popularnej prezenterki są zaniepokojeni stanem jej zdrowia. W tej sprawie wydane zostało specjalne oświadczenie. 

Wczoraj widzów porannego programu Dzień Dobry TVN zaskoczyła nieobecność prezenterki Kingi Rusin. Na jej miejscu zasiadła Agnieszka Woźniak-Starak, co wywołało wielkie zdziwienie i lawinę pytań ze strony widzów. Co dokładnie stało się Kindze Rusin? Jaki jest jej stan?

Kinga Rusin jest poważnie chora

Prezenterka wczoraj obchodziła urodziny i setki fanów składały jej życzenia. Przy okazji pytali również, co było powodem jej nieobecności. Kinga Rusin za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest ciężko chora. Dziennikarka leży z zapaleniem płuc.

Chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za wczorajsze urodzinowe życzenia. Dzięki tym wszystkim miłym wiadomościom, dzięki moim przyjaciołom, ukochanym córkom, mamie i mojemu cudownemu partnerowi wczorajszy dzień, choć spędzony w łóżku i z zapaleniem płuc (pierwszym w życiu) był być może bardziej niezwykły i godny zapamiętania niż wszystkie inne urodziny. Dziękuję że jesteście. Mam szczęście… – napisała Kinga Rusin.

Fani są bardzo zaniepokojeni jej stanem. Życzą szybkiego powrotu do zdrowia. Choć byli zawiedzeni jej nieobecnością w studio, to rozumieją, że zapalenie płuc to bardzo poważna choroba, a jej bagatelizowanie może zakończyć się tragicznie.

Zobacz wpis Kingi Rusin: 

źródło: pikio.pl 

ZOBACZ TEŻ: 

  1. SKANDAL na Eurowizji 2018. Margaret SPLAGIATOWANA?!
  2. Nergal tłumaczy swój filmik. „Chodzi o ZABAWĘ”

 

Poprzedni artykułSKANDAL na Eurowizji 2018. Margaret SPLAGIATOWANA?!
Następny artykułTaniec z Gwiazdami: Kret odpadł. Reakcja Tadli mówi wiele