Kinga Rusin wściekła! Instagram zablokował zdjęcie, które dziennikarka chciała opublikować na swoim profilu. Zdjęcie miało przedstawiać nagich papuaskich wojowników. I rozszalała się burza.

Kinga Rusin lubi podróże w egzotyczne miejsca i za każdym razem, gdy ma okazje, wrzuca na swój Instagram zdjęcia ze swoich wojaży. Niestety, nagie pośladki i penisy wojowników z Papui-Nowej Gwinei zostały zablokowane przez Instagram.

Kinga Rusi walczy z Instagramem?

Dlaczego zablokowanie zdjęcia przez Instagram wywołało w Kindze Rusin taką furię? Dziennikarka nie rozumie powodu zablokowania zdjęć nagich penisów, które sfotografowała. Wściekła Kinga Rusin napisała na swoim profilu na Instagramie:

– Zdecydowana większość Papuasów ma wasze donosy dokładnie tu, gdzie widać! To zdjęcie pewnie za chwilę zniknie! Róbcie print screeny! Widok d**y na tym profilu jest reglamentowany!

Jest dla nas oczywiste, że Kinga Rusin chciała tylko pokazać tubylczą kulturę Papui-Nowej Gwinei, a nie tylko nagie męskie ciało. Internauci jednak mieli problem z tym, jak dziennikarka nie mogła odpuścić i postanowiła ciągnąć sprawę dalej.

Czy myślicie, że cała sprawa warta była całego zamieszania? Czy Kinga Rusin powinna walczyć dalej, czy może po prostu odpuścić?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kinga rusin wściekła
Fot.instagram.com @kingarusin
kinga rusin wściekła
Fot.instagram.com @kingarusin
kinga rusin wściekła
Fot.instagram.com @kingarusin

ZOBACZ TEŻ:

  1. Korwin o molestowaniu Kory: „Co cię nie zabije, to cię WZMOCNI”
  2. Grażyna Torbicka na RANDCE. Można jej pozazdrościć
  3. Jakiej muzyki słuchają Polacy? Wiemy! Będziecie zdziwieni

źródło: pudelek.pl

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.